Write For Us

????VAY CANINA???? Denizkızları İçin Okul Tüyoları????‍♀️|| 123 GO Like! Kendin Yap Okul Tüyoları ve

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
69 İzlenme
Published
Tüm denizkızlarına sesleniyoruz! 123 GO Like! kanalının sunduğu kendin yap tarzındaki inanılmaz okul tüyoları ve eğlenceli şakalar sayesinde okulda dikkatleri üzerine çekmeye hazır ol! Bu okul tüyoları, denizkızları için özel olarak hazırlandı. Okuldaki sıkıcı hayatına biraz sihir ve eğlence katmak için mutlaka izle!

Okuldaki denizkızı hayatını kolaylaştıracak okul tüyoları hazinesini ortaya çıkarırken bize katıl! Akıllıca düzenleme ipuçlarından yaratıcı kırtasiye malzemelerine kadar ihtiyacın olan her şey bu videoda!

Sıradan okul malzemelerini denizkızı temalı şaheserlere nasıl dönüştüreceğini keşfet! Yanar döner denizkızı kalemlerini, deniz kabuğu şeklindeki silgileri ve büyüleyici denizkızı ayraçlarını nasıl yapacağını öğren! Kendin yap tarzındaki bu okul tüyoları seni sınıfın en şık ve en hazırlıklı denizkızı yapacak.

Fakat hepsi bu kadar da değil! Sınıf arkadaşlarını kıkır kıkır güldürecek eğlenceli bir şaka derlememiz de var. Yok olan mürekkep, öğle yemeği kutusundaki deniz yosunu ve sihirli denizkızı kuyruğu dönüşümü gibi komik şakaları nasıl yapacağını izle!

Bu videoyu beğenmeyi, kanalımıza abone olmayı ve en yeni okul tüyolarımızı, eğlenceli şakalarımızı kaçırmamak için zili çalmayı unutma! 123 GO Like! topluluğuna katıl ve birlikte okulda geçirdiğin zamanı büyüleyici bir deneyime dönüştürelim!

#123go #komedi #eğlenceli #okul #öğrenciler #meydanokumalar #kahkaha
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
canlandırma, denizkızları, denizkızı ayakkabısını kaybetti
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.