Write For Us

100 KATMAN MEYDAN OKUMASI || 123 GO Like! 1000 Katmanlı Yiyecek, Makyaj, Giysi, Tırnak

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
75 İzlenme
Published

123 GO Like ile müthiş 100 katman mücadelesine hazır ol! ????

Bu videoda, yiyecek, makyaj malzemesi, kıyafet, tırnak gibi bir sürü şeyle yapılan 100 kat meydan okumasını seyredeceksin! Her şeyi üst üste, kat kat yığarken sınırlarımızı nasıl zorladığımızı seyret ve ne kadar ileri gidebileceğimizi gör! Acaba 100 katman yapabilecek miyiz? Öğrenmek için izlemen gerekecek! Hadi, arkana yaslanıp rahatla ve 123 GO Like! müthiş 100 katman meydan okumalarının tadını çıkar!

Bizi izlemeye devam et! En sevdiğim yiyecek tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve 123 GO Like! kanalına ???? https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma!????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #meydanokuma #100kat #makyaj #güzellik #kızlar #yiyecek
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------


Kategori
Ipuçları
Etiketler
+100 kat makyaj, 100 kat makyaj, 100 katman
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.