Write For Us

2021 Honda Civic Sedan Fiyatları Açıklandı! Civic mi, Corolla mı, Ocatavia mı?

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
144 İzlenme
Published
Civic Eco Nedir?
Honda’nın geliştirdiği Eco, Honda mühendisleri tarafından geliştirilen ve Honda fabrikasında üretilerek hayata geçirilen özel bir teknolojidir. Honda Civic Sedan ile vücut bulan teknoloji sayesinde aracın herhangi bir yerine LPG tankı eklemek için delme gibi işlemlere gerek kalmıyor. Böylece aracın aerodinamik yapısı ya da orijinalliği bozulmuyor ve araç, Honda garantisi ile uzun yıllar kullanılabiliyor. Ayrıca elektronik bağlantılar Honda güvencesi ile yapıldığı için yüksek güvenlikli, LPG’nin düşük yakıt tüketimi sağlaması nedeniyle de oldukça çevrecidir.

Civc Eco Araçların Farkı Ne?
Eco teknolojisine sahip Honda’lar, LPG yakıt tankı ve bağlantı sistemleri eklenerek fabrikada üretiliyor. Yakıt tankı gibi malzemeler eklendiği için de Honda Civic Sedan Eco, benzinli versiyonlara göre biraz daha ağırdır. Yakıt deposu kapağı kaldırıldığı zaman benzine ek olarak LPG dolum ünitesi de bulunur. Son olarak tank, stepne yuvasına gizlendiği için bagaj hacmi biraz daha küçüktür. Gösterge ekranında ise LPG deposu ibaresi yer alıyor. Bunun dışında araçta yapısal bir fark bulunmuyor.

Civic Eco Araçlar Nasıl Çalıştırılır?
Herhangi bir benzinli araç ile Eco araçların çalıştırılması arasında fark yoktur. Üzerinde “LPG Mode” yazan tuşa basılarak LPG ile benzin modları arasında kolayca geçiş sağlanabiliyor. Böylece sürücüler, LPG ile benzin arasında diledikleri an geçiş yapabiliyor.

Otomobilleri Anlatmaya devam...
https://youtu.be/aew6Nvw4tuo
https://youtu.be/tSdh9oYDqko
https://youtu.be/4ljgzkf0uGA
https://youtu.be/ROGs5MJ3Jus
https://youtu.be/bA6ISBRNHNs
https://youtu.be/1ffoG8mV7Ak
Kategori
Otomobil
Etiketler
2021 honda civic, 2021 honda civic sedan, 2021 honda civic fiyatı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.