30 Saniyede 4 Temmuz Bağımsızlık Günü Video #8

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by admin
39 İzlenme
Haziran ayı süresince, Türkiye'de görev yapan Amerikalı diplomatların, 4 Temmuz Bağımsızlık Günü'nün kendilerine ne ifade ettiğine dair görüşlerini ve bu özel gün hakkındaki anılarını sizlerle paylaştık. Bu hazırladığımız son video.
Yayınladığımız bu video serisiyle, Bağımsızlık Günü’nün 2015 yılındaki 239. kutlamalarına hazırlanıyoruz. Yayınlayacağımız videoların toplamı 239 saniye olacak ve her biri Bağımsızlık Günü’nün Amerikan halkı için ne anlama geldiği anlatılacak.
Umarız hazırladığımız bu videoları izlemekten keyif alır ve Amerikan kültür ve alışkanlıkları hakkında sizlere yeni bilgiler sunabiliriz.
Tüm Bağımsızlık Günü videolarını adresindeki web sayfamızda da bulabilirsiniz.
(Videomuzu İngilizce ve Türkçe altyazı seçeneği ile izleyebilirsiniz)
****
Independence Day in 30 Seconds: Video #8
Throughout the month of June, we will share 30-second videos of American diplomats in Turkey happily sharing what the 4th of July means to them, along with their favorite moments. This is the final video of the series.
These videos, which total 239 seconds in all, commemorate the 239th Independence Day celebration. We hope that you have fun watching them and learn something new about American diplomats, customs and culture.
#4thofJuly #IndependenceDay #BagimsizlikGunu
Kategori
Belgesel

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.