Write For Us

Agah hemşireyi yakalıyor! - Zalim İstanbul 1. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
63 İzlenme
Published
Zalim İstanbul'un ilk bölümünde Agah, yeğenine bakan hemşirenin açığını yakalıyor!

Agah, kaza sonrası sakat kalan yeğenine bakması için bir hemşire tutar. Bu hemşire de önceki hemşirelerin taktiğini uygular. Öncekilerin yaptığı gibi Agah'ın yeğeni Nedim'in kendisine saldırdığını iddia etmek için üstünü başını yırtar. Nedim'i öper. Sonra durumu Agah'a anlatmak için odasına gider.

Hemşire diğerleri gibi para alacağını beklerken Agah'ın kurduğu gizli kamera görüntülerinden kendisinin yaptıklarını izler. Yaka paça konaktan atılır. Şeniz'in kara planıdır bu. Amacı Nedim'i konaktan uzaklaştırmaktır. Planının başarısızlığa uğraması ve kendisinden habersiz Agah'ın odaya kamera yerleştirmesine şok olur. Agah'ın ise tek derdi vardır. Abisinin emaneti yeğeni Nedim'in kendisi öldükten sonra güzel bir yaşam sürmesidir.


GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.