Write For Us

ANNEM VE BABAM BANA KEDİCİKLİ TELEFON YAPTI???? || 123 GO Like! Kartondan Yapılan Şahane El İşleri

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
67 İzlenme
Published
Dünyanın en iyi ebeveynleri buraya! Anne ve babaların kendi elleriyle gerçekleştirebileceği fikirleri ve şahane tüyoları öğrenmek ister misin? Yeni videomuzda en yaratıcı fikirleri ve akıllı ebeveynlik tüyolarını seninle paylaşmaya hazırız!

123 GO Like! içini ısıtacak bu videoda anne ve babalara kartondan yapabilecekleri el işi fikirlerini gösteriyor. Ebeveyninin genç bir kıza yaptığı sürprizi izle! Kendin yap tarzında kedicikli bir telefon! Ekibimiz karton ve boya gibi basit malzemeler kullanarak kendi kedicik telefonunu nasıl yaratacağını gösterirken hiçbir anını kaçırma! Ayrıca 3D kalem ve silikon tabancasıyla yapılan bazı yaratıcı fikirler de gösteriyoruz.

Bu video hem anne babalara hem de çocuklara el becerilerini geliştirmeleri ve birlikte kaliteli zaman geçirmeleri için ilham verecek yaratıcı ve eğlenceli içeriklerle dolu. 123 GO Like! ekibi kendisine özgü mizahı ve enerjisiyle seni eğlendirirken kendin yap projeleriniz yaratman için ilham verecek. Bu güzel ve bilgilendirici videoyu kaçırma!

Bu videoyu sonuna kadar izle! Kendi dönüşüm tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve bunun gibi harika videolar izlemek için 123 GO Like! kanalına ???? https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma! ????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #tüyolar #meydanokuma #karton #eğlence #elyapımı #ebeveynlik #ebeveyn #elişleri
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123 go, 123 go like, 123go!
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.