Write For Us

Arka Sokaklar'da şehit komisere hüzünlü veda! - Arka Sokaklar 485. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
146 İzlenme
Published
Arka Sokaklar 485. Bölümde Kazım, gizli görevde ifşa oluyor ve şehit düşüyor!

Kazım, Seyit Ağanın başında bulunduğu uyuşturucu şebekesine sızmayı başarıyor. Seyit Ağanın yakalanmasını sağlayacak adamı vuran kişi olarak güven kazanmıştır. Seyit Ağa, tüm kaçakçılık olaylarını güven duyduğu Kazım'ın yanında konuşur. Kazım da edindiği bilgileri Rıza Babaya iletir. Rıza Baba ve ekip bu bilgilerle Seyit Ağadan bir adım öndedir. Seyit Ağa aralarında bir köstebek olduğundan şüphelenir. Sağ kolu çeteye yeni katıldığı için Kazım'dan şüphelense bile Seyit Ağanın güven testi bu şüpheyi geçici bir süre ortadan kaldırır. Bu testte Kazım, mülteci genç bir kızı öldürmesi gerekmektedir. Kazım bu olaydan ustalıkla sıyrılır ve kızı polislere teslim etmeyi başarır. Fakat, bu yalan olay ortaya çıkar ve Kazım namlunun ucuna gelir. Seyit Ağa, Rıza Baba ve ekibe ibret olsun diye Kazım'ın şehit edildiği anın videosunu yollar. Rıza Baba ve ekip, şehit olan Kazım'ın intikamını almak için ant içerler...

Arka Sokaklar 485. Bölüm Özeti - SEZON FİNALİ

Ekip, ameliyat masasındaki Hüsnü ile gizli görevdeki Kazım için büyük endişe duyuyor!

Kazım, Seyit’in konağındadır. Halil ise Kazım’ın varlığından rahatsızdır, ona güvenmemektedir. Kazım’dan güvenilirliğini kanıtlaması için bir mülteciyi öldürmelerini ister. Kazım bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Şanlı, dışardaki bir adama şifreli olarak Ebru ve Can’ın öldürülmesi emrini verir. Can ve Ebru koruma evindedir. Can’ın ufacık bir hatası sonrası adamlar koruma evinin yerini bulur. Ebru ve Can’ın hayatı tehlikededir.

Hakan, Aylin’in Taner’le olmasından rahatsız olmuş ve inat olsun diye Arzu’yla yakınlaşmıştır. Aylin’in, Taner’e vereceği yanıt, Hakan’ın hiç beklemediği biçimdedir.

Hüsnü için ameliyat günü gelip çatar. Rıza Baba artık durumu tüm ekibe söyler. Hüsnü’nün morale ihtiyacı vardır. Hüsnü konvoy halinde evden alınıp hastaneye götürülür. Bu sırada Metin’de Asiye’yi hastaneye kaldırır, Asiye’nin doğuma girmesi gerekmektedir. Hüsnü’ye moral vermek Mesut’a düşer. Bir yanda Hüsnü’nün bir yanda da Asiye’nin ameliyatı devam etmektedir.

Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu

Yönetmen : Orhan Oğuz

Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi

Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul

Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Müzik : Murat Evgin

Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.