Write For Us

ARKADAŞLARINIZA YAPABİLECEĞİNİZ ŞAKALAR! || 123 Go Like!'tan Kolay Kendin Yap Şaka Fikirleri

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
134 İzlenme
Published
Saçla ilgili şakalar yapmayı sever misiniz? Sadece bir saç fırçası kullanarak, gününüzü çok daha eğlenceli bir hâle getirebilirsiniz!

Bu şaka için, en sevdiğiniz saç boyasıyla fırçanıza ihtiyacınız olacak. Sonraysa tek yapmanız gereken, arkadaşınızın yüz ifadesini izlemek!????

Ketçap ve hardal kullanarak nasıl bir yemek şakası yapabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Arkadaşınızın eşyalarını jölenin içine yerleştirmeye ne dersiniz? Herkesi şaşırtmaya hazırlanın!

Geri döneceğiz!


#123GoLike #komikvideo #123GOBu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.