Write For Us

Artık korkmak yok! - Meryem 27. Bölüm

Yükleniyor...
christmas sale Entertainment MindGames
67 İzlenme
Published
Meryem 27. Bölümde kaçırılan Meryem'in peşine düşen Savaş, onu bulmak için tüm imkanları kullanır ve yeniden canından çok sevdiği kişiye kavuşur.

Meryem ve Savaş'ın kavuşma sahnesi duygusal anları da beraberinde getirir. Birbirlerine olan özlemleri, en anlamlı şekilde kendini gösterir. Savaş, artık Meryem'i asla bırakmayacağını açıkça belirtir. Tehlikeden uzak bir hayatın onları beklediğini ifade eden Savaş, korkudan uzak ve mutlu bir hayatın onların olacağını söyler. Savaş'a olan güveninin hiçbir zaman azalmadığını söyleyen Meryem, her zaman da aynı şekilde sağlam bir inançla bekleyecektir.

Meryem 27. Bölüm Özeti

Savaş, Meryem'i kurtarmak için her şeyi göze alıyor!

Savaş, Berk’in planı ile Meryem’i kurtarmaya yaklaşmıştır. Meryem’i bulduktan sonra yanından ayırmamaya kararlıdır. Oktay ise ikinci planını çoktan hazırlamıştır…

Oktay birini öldürmek pahasına da olsa kendini kurtarmaya Meryem’i yanına alıp kaçmaya kararlıdır. Savaş, adım adım Meryem’e yaklaşırken aklındaki tek şey sevdiği kadına kavuşmaktır. Büyük karşılaşma gerçekleşmek üzeredir.

Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen : Feride Kaytan

Proje Tasarım : Duygu Albayrak

Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür

Senaryo : Meryem Gültabak

Uygulayıcı Yapımcı : Hülya Gürsoy

Müzik : Kıraç ve Garbiyeli

Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), Serhan Onat (Berk), İpek Tenolcay (Suzan Şahika), Mert Altınışık (Kaan)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.