Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
41 İzlenme
Hıçkırık 12. Bölümde Perihan, Aslı ile Nalan-Kenan aşkını bitirecek kötü planların içine giriyor!

Perihan, İlhami'nin elindeki senetleri alabilmek için Aslı'yı kullanmak ister. Perihan, abisi İlhami'den senetleri alabilirse Kenan ile evlilik olayını halletme sözü verir. Kenan'ı saplantı haline getiren Aslı, Perihan'ın isteğini yerine getirmek için harekete geçer. Abisinin kasasından senetleri alır. Perihan planının işlediğini görmekten dolayı mutludur. İlhami'yi arayıp Kenan'ın, Nalan'a yazdığı mektubu ister. İlhami ise, senetlerin zamanı geldiğinde kullanmak üzere sakladığı kasada olmadığını görünce Perihan'ın eline düşer. Perihan, Aslı ile buluşur ve senetleri ister. Aslı'nın, Perihan'a kötü bir sürprizi vardır.

TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: https://www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/HickirikDiziKanalD/
GENEL HİKAYE:
Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.
KÜNYE
Yapım : Birsel Film
Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
Yönetmen : Fırat Gürsoy
Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
Müzik : Osman İşmen
Styling : Uğurkan Erez
Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.