Write For Us

Bahar, Mert'i rüyasında görünce - @İçimizdeki Ateş 5. Bölüm | FİNAL

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
61 İzlenme
Published
İçimizdeki Ateş 5. Bölüm | Final:
TT Holding davasını kazanmanın şerefine hukuk bürosunun bahçesinde tertiplenen küçük partide, Hale’nin telefonuna Nuran’dan gelen sesli mesaj neşeli havayı darmadağın eder.

Doğan Yener, Savcı Koray’dan Erkan Tüzün’ün ölüm raporunun geldiğini ve rapora göre adamın öldürülmüş olduğunu öğrenir. Ayrıca evinde yapılan aramalarda bir alyans ve hediye paketinde çocuk oyuncakları bulunduğunu da öğrenir. Doğan Yener’in şüpheleri onaylanmıştır. Erkan Tüzün’ün katilleri İpek’in katilleridir.

Doğan Yener stajyerlerine bir dava dosyası verir ve hepsini bu dava ile test eder. Testin sonunda iyi olan kazanacak ve bir sonraki davada Doğan Yener’le çalışma fırsatını yakalayacaktır. Bu dava ile ilgili çalışmada herkes kendinden bazı duyguları da masaya bırakır. Kimi çok duygusal, kimi hırslı davranan stajyerlerden hangisi kazanan olacaktır?

İpek’in ve Erkan Tüzün’ün ölümlerinin arkasındaki sır perdesi bu bölümde aralanıyor ve gerçekler gün gibi ortaya dökülüyor…

#İçimizdekiAteş Perşembe 20.00'de #atv'de
Oyuncular: Burak Sevinç (Doğan Yener), Ceren Benderlioğlu (Tülin Tan), İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural), Atakan Hoşgören (Ege Şahin), Gizem Arıkan (Bahar Sayın), Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman), Bilgesu Kural (Banu Sayın)

İçimizdeki Ateş YouTube Kanalına Abone Ol: http://atv.link/ates
İçimizdeki Ateş Facebook: http://www.facebook.com/icimizdekiates
İçimizdeki Ateş Instagram: http://www.instagram.com/icimizdekiatesatv
İçimizdeki Ateş Twitter: http://www.twitter.com/icimizdekiates
atv YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/abone
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.