Write For Us

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran Fragmanı - 2

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
133 İzlenme
Published
Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program hafta içi her gün saat 07.30'da Kanal D'de!
Sunuculuğunu gazeteci Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın üstlendiği programda, ünlü isimler ve uzman doktorlar ağırlanacak, gündemdeki sağlık konuları işlenecek, hasta ve hasta yakını hikayelerine yer verilecek.

Programın sunucuları İlter ve Dr. Cankurtaran, heyecanlarını şu cümlelerle anlattı.

Doğru sağlık bilgilerine ihtiyaç var!

Balçiçek İlter;

"Yaklaşık 3 yıldır il il, ilçe ilçe gezip 'Evimizin Sağlık Elçileri' olarak sağlık farkındalığını arttırmaya çabalıyoruz. Gönüllü ünlülerimizle başarılı doktorlarımızla adeta bir sağlık talk show yapıyoruz. O eğitim çalışmalarında şaşırarak gördük ki, insanlar ünlüler yerine doktorların önünde kuyruk oluşturdular. Bu da doğru sağlık bilgilerine nasıl ihtiyaç olduğunun göstergesi... Bir gazeteci olarak yepyeni bir format sunacağımız ve elimizi taşın altına koyacağım için çok mutluyum."

Hasta yakınları programa kilitlenecek!

Dr. Özlem Cankurtaran;

"Bir doktor, bir hasta ve bir hasta yakını şapkasıyla bu programdayım. Biliyorum ki özellikle hasta yakınları bu programa kilitlenecek. Doğru sağlık bilgilerini doğru doktorlar aracılığıyla aktaracağız, ben de hem doktorluk hem de kişisel tecrübelerimi aktaracağım."

"Balçiçek ve Dr. Cankurtaran" hafta içi her gün saat 07.30’da Kanal D’de...
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.