AVA360 Advertising

Bir canavarsın sen! Zalim İstanbul 6. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
29 İzlenme
Zalim İstanbul'un 6. Bölümde Cenk, çocukluğunda yaşadıklarının hesabını annesi Şeniz'den soruyor!

Cenk, olay yaşadığından itibaren psikolojik olarak kötü etkilenmiştir. Bu etkilenmenin asıl nedeni annesi Şeniz'dir. Olayda hiçbir suçu olmadığı halde Şeniz'in suçlayıcı sözleriyle büyük travma yaşar. Çocuk aklının kaldıramadığı bu sözler zaman geçtikçe kendisinden nefret eder hale gelir. Son olarak Nedim'in odasında bu travma intihar girişimiyle sonuçlanır. Annesi Şeniz ile karşı karşıyadır artık. Onu travmasına neden olan sözleriyle vurur. Suçlunun asıl kendisi olduğunu annesine ima eder...GENEL HİKAYE

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Yapım: Avşar Film
Yapımcı: Şükrü Avşar
Yönetmen: Cevdet Mercan
Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık
Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan
Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda
Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Yağmur), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.