Write For Us

BU OYUN DA BATTI: AVENGERS / 5 DAKİKADA İADE ETTİĞİM OYUN / THE LAST OF US DİZİSİ SEVİLDİ

Sponsored Post advertising Canada Persia
10 İzlenme
Published
Excalibur için linkimiz:
https://www.casper.com.tr/laptop-oyun-bilgisayari/excalibur-g870

Servis oyunu ne demek: Bilmeyenler için not düşeyim. Uzun süre içerik eklenerek hayatına devam etmesi planlanan oyunlara denir. Buradaki amaç oyunu devamlı yeni içeriklerle güncel tutmak oyuncuyu da oyuna sürekli bağlı hale getirmek. Düz online oyundan farklı olarak PVE kısmı yoğundur servis oyunlarının. Yapay zekalara karşı belli görev dizisi içerisinde mücadele edeceğiniz bir ortam yaratılır.

Peki servis oyunu yapmak neden hikayeli yapmaya engeldir: Çünkü başı sonu belli bir iş olarak dizayn edemezsiniz servis oyunlarını. Tekrar edecek kısımları yoğun olur, harita tasarımlarını bile tekrar tekrar kullanacakları için belli bir özeni gösteremezler, bölüm tasarımları yavan olur. Hem servis oyunu olup hem de bu tekrara düşmeyen oyun var mı bilmiyorum gerçekten.

Dakikalar:
00:00 Servis oyunları ve Avengers
05:37 Gerçekçi bir kılıç dövüşü oyunu
07:31 The Last of Us
11:12 Sponsor: Excalibur ve NVIDIA

Bugünün videosunda biraz gündem biraz oynadığım oyunlar biraz da diziye giriyoruz. Dizi dediğim The Last of Us, üstüne iki kelam edelim istedim. Karışık bir gündem videosu var burada yani. Belgesel yaptık en son. Biraz böyle iç dökmeli ne yaptım ne ettim videosuyla devam edeyim istedim. Yakında oyun incelemeleri de gelecek. Belgesele de bakacağız. Böyle böyle gideceğiz bakalım :D

İyi seyirler!

#eniskirazoglu #oyun #RTXOn
Kategori
Oyun
Etiketler
enis kirazoğlu, yeni oyunlar, avengers
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.