Write For Us

Bu Savaş Gemisi Birkaç Dakika İçinde Dünyayı Yok Edebilir!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
42 İzlenme
Published
Bu Savaş Gemisi Birkaç Dakika İçinde Dünyayı Yok Edebilir!


Tüm askeri donanmalar güçlü olmak zorundadır.. Güçlü olmayan bir donanma, kâğıttan bir yağmurluk veya çikolatadan bir çaydanlık kadar anlamsızdır. Bununla birlikte, bazı askeri donanmalar vardır ki diğerlerini küçük bir kedi gibi gösterir. Çoğu ülke deniz kuvvetlerinin kapasitesini yükseltmek için her geçen gün ciddi bütçeler ayırıyor ve donanma altyapısını teknolojiyle destekliyor. Büyük ülkelerin sahip olduğu teknolojik savaş gemileri, bir ülkeyi bile yok edebilir.. Özellikle videomuzdaki 1 numaralı ülkenin deniz donanma gücüne hiç bir ordu yetişemiyor. İşte Dünyanın En Güçlü 20 Donanması.

Endonezya Donanması

Endonezya'nın dünyanın en iyi 20 donanmasından birine sahip olması sizi şaşırtabilir. Ne de olsa Endonezya'nın modern zamanlarda çok fazla savaşa karıştığını duymamışsınızdır. Evet, yıllar boyunca çeşitli ülkeler tarafından işgal edildiler, ancak sık sık savaş başlattıkları ya da kendilerini düzenli olarak savunmak zorunda kaldıkları da yok. Çünkü, bir takımada oldukları göz önüne alındığında, kendilerini savunmanın en iyi yolunun donanma olduğunu bilecek kadar akıllılar. Bir ordu ya da hava kuvvetleri büyük çaplı bir savaşta onlara donanma kadar yardımcı olamaz. Ada zincirlerini ve yakın suları kapsayabilecek büyük ve yayılmış bir donanmaya sahip olmak çok daha faydalıdır. Endonezya Donanması yaklaşık 75,000 deniz personeline ve 243'ün üzerinde gemiden oluşan bir filoya sahiptir. Yani evet, kendilerini savunmaya hazırlar ve ne kadar hazır olduklarını test eden tarafta olmak istemezdim.

Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.