Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
25 İzlenme
Meryem 24. Bölümde Burcu ile Güçlü, aralarındaki soğukluğu gidermek için yeni planlar yaparken, beklenmedik bir olay yaşanır.

Burcu'nun, Güçlü'ye karşı duyguları olsa da geçmişindeki acılar ilişkilerine engel olmuştu. Güçlü, Burcu'nun kırık kalbini onarabilmek ve yaşadığı acıların intikamını alabilmek için eski kocasının peşine düşmüştü. Bu durum Burcu'yu çılgına döndürmüştü ve Güçlü ile yol ayrımına gelmişlerdi. Güçlü, Burcu'nun yeniden kalbini kazanmak için bir plan yapar. Ona, annesinin yüzüğüyle evlenme teklifi yapmak isteyen Güçlü, evine doğru yol alır. Burcu da süslenmiş evinde Güçlü'den bir sürpriz beklerken, büyük bir tehlikenin eşiğine gelir.

Meryem 24. Bölüm Özeti

Savaş, evlerini kurtarmak ve ailesini korumak için çabalarken bir yandan da peşlerindeki hayaletin kim olduğunu bulmaya çalışıyor! Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Savaş, evlerini kurtarmak ve ailesini korumak için çabalarken bir yandan da peşlerindeki hayaletin kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Oktay Derin’e siyah bir zarf verir. Zarf kendisi gibi kara bir haber taşımaktadır. Oktay’ın planladığı bir cinayeti haber vermektedir. Bu habere göre tüm kahramanlarımızın tanıdığı biri tüm kahramanlarımızın tanıdığı başka birini öldürecektir.

Savaş ve Meryem bir yandan dışardan gelen engellerle boğuşurken bir yandan aşklarına tutunmaya uğraşırlar.

Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen : Feride Kaytan

Proje Tasarım : Duygu Albayrak

Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür

Senaryo : Meryem Gültabak

Uygulayıcı Yapımcı : Hülya Gürsoy

Müzik : Kıraç ve Garbiyeli

Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), Serhan Onat (Berk), İpek Tenolcay (Suzan Şahika), Mert Altınışık (Kaan)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.