AVA360 Advertising

Buzlar Eriyor ! - Gülizar 3. Bölüm

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
51 İzlenme
Gülizar 3. Bölümde, Gülizar'ın babaannesi olan Hayriye Hanım'dan ona destek geliyor. Gülizar ve babaannesi arasında buzlar da erimeye başlıyor!
Gülizar yeni bölümde, çiftlikte herkes tarafından dışlanan Gülizar'a babaannesinden destek geliyor. Hayriye Hanım, Gülizar'ı oğlunun emaneti sayarak, ona sahip çıkıyor. Hayriye Hanım'dan gelen bu sıcak hamle, Gülizar ile arasındaki buzların da erimesine sebep oluyor. Gülizar, ondan aldığı bu destekle umutlanıyor. Peki Hayriye Hanım, çiftliktekilere karşı onu nasıl koruyacak? Gülizar'ın eli daha da güçlenecek mi?

KÜNYE

Yapım : O3 Medya

Yapımcı : Onur Güvenatam

Yönetmen : Çağan Irmak

Proje Tasarım : Çağan Irmak

Senaryo : Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik : Çiğdem Erken

Oyuncular : Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.