Write For Us

Dünyanın En Küçük Bebeğini Doğurdu! Dünyanın En TUHAF 20 Bebeği!

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
59 İzlenme
Published
Doğuştan Farklı Olan En SIRADIŞI 20 Bebek

Dünyanın en ilginç bebekleriBM'ye göre her gün 360.000 bebek dünyaya geliyor. Eminiz hepsi inanılmaz derecede sevimlidir ama benzersizlikleriyle uluslararası manşetlere çıkan bebekler var.
Bu sıra dışı yeni doğanlar, ister genetik kusurları ister olağanüstü estetik özellikleri nedeniyle olsun, internette büyük ilgi görüyor. Bu videoda, her biri
kendi güç ve cazibe hikayesine sahip en şaşırtıcı ve istisnai çocuklara bakacağız. İşte dünyada doğan en sıra dışı 20 bebek.

Anahita Hashemzadeh

Anahita Hashemzadeh, 10 Ocak 2015'te dünyaya gelen genç bir sanatçı, model ve sosyal medya fenomeni. Dünyanın en sevimli bebeği unvanını kazandı ve dünya çapında milyonlarca hayranı var. Anahita'nın modelliğe ve sosyal medyaya adım atması, mesleğinin gelişiminde önemli rol oynayan, son derece destekleyici ebeveynleri Ali Hashimzade ve Mariam Hashimzada tarafından kolaylaştırıldı. Ayrıca bir kız, bir erkek kardeşi var ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir aileler. Anahita Hashemzadeh İran'ın İsfahan şehrinde dünyaya geldi ve dünyanın dört bir yanından insanların kalbini kazandı. Anahita'nın okul deneyimi, erken yaşı ve modellik sorumlulukları sebebiyle normal bir çocuğun deneyimine pek benzemiyor. Eğitimiyle işini bir arada yürütebilmek için okula gitmek yerine evde eğitim görüyor. Anahita henüz yedi yaşında olmasına rağmen sosyal medya dünyasında büyük bir ilerleme kaydetti. Instagram hesabında 1,2 milyondan fazla takipçisi var; bu da onu internetteki en popüler ünlülerden biri yapıyor. Sevecen karizması ve ilgi çekici karakteri ona her yaştan hayran kazandırdı. Her gün onu takip edenleri büyülemeye ve onlara ilham vermeye devam ediyor.


Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.