Write For Us

En Acı Ölüm Şekilleri Karşılaştırması! Hangisi En Korkunç?

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
29 İzlenme
Published
Timothy Treadwell, öfkeyle kolunu dişleyen dev boz ayıya donup kaldı. Yanında, kız arkadaşı Amy Huguenard'ın çığlıkları kulaklarında çınlıyordu. İkisi de onları diri diri yiyen acımasız bir avcının kurbanı oldular. Düşünülmesi bile korkunç olan bu ağır ölüm şekli, bilimsel çalışmalarla oluşturulan Acı ölçeğinde yalnızca 100 puan alırken, en acı verici ölüm biçiminin 140 puanla ne olduğunu merak ediyor musunuz? Cevabı öğrenmek için videomuzu sonuna kadar izlemeye devam edin.

11 Ekim 2012'de, Santa Fe Springs'deki bir deniz ürünleri işleme tesisinin çalışanları telaşlıydı: 62 yaşındaki meslektaşları Jose Molina aniden ortadan kaybolmuştu. Neredeyse 90 dakika süren aramanın ardından, kazan operatörü son yüklenen fırının açılmasını önerdi. Bu fırında yüksek sıcaklıklarda ton balığı sterilize ediliyordu. İşçiler, fırının soğuması için yarım saat bekledi ve bu süre boyunca tek düşündükleri "Umarım Jose içinde değildir." oldu. Maalesef, Jose fırının içindeydi. Fırın kapısını açtıklarında dehşet verici bir manzarayla karşılaştılar. Molina, fırına paletlerle konserve ton balığı yüklerken bir arıza fark etmiş, kimseye haber vermeden zinciri ayarlamak için fırına girmişti. Bu sırada başka bir işçi, Jose'yi yerinde görmeyince çıktığını düşünüp fırının kapağını kapatıp çalıştırmıştı. Fırında yaklaşık 52.000 kg konserve ton balığı vardı. İçerinin derecesi 132°C'ye çıktı. İçeride mahsur kalan Jose büyük ihtimalle önce ciddi deri yanıkları yaşadı, ardından yüksek sıcaklık kaslarına ve organlarına nüfuz etti ve nihayetinde zavallı adam canlı canlı haşlandı. Acı Ölçeği'nde, örneğin başa isabet eden bir kurşun iki puan, köpek balığı ısırığı 91 puan iken, canlı canlı haşlanarak ölmek, 105 puan olarak değerlendiriliyor.

Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.