Write For Us

Engin, Hayat'ı oyuna getirdi! - Hıçkırık 13. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
95 İzlenme
Published
Hıçkırık 13. Bölümde Hayat, iş görüşmesi diye gittiği restoranda Engin'i görünce küplere biniyor!

Engin kafasına koymuştur. Hayat ile buluşacaktır. Bunun içi bir oyun hazırlar. Sekretine Hayat'ın telefon numarasını verir ve iş teklifi görüşmesi ayarlamasını ister. Fakat, ismini Hayat'a vermemesini ister. Hayat iş görüşmesi davetini aldığında çok şaşırır. Mesleğini yapamamaktan dolayı bu fırsatı değerlendirmek ister ve görüşmeyi kabul eder. Görüşmenin yapılacağı restoranda onu Engin'in beklediğini görür. Çok öfkelenir ve mekandan ayrılmak ister. Engin ona engel olur.

Bu sırada Gonca, Engin'in bir mekan ismi ile paylaşımını görür. O da kendisinden haber beklediği Engin'in ona dönmemesinden dolayı sinirlidir. Gonca mekana girer ve Engin'i bir kızla konuşurken görür.

TÜM HIÇKIRIK VİDEOLARI BURADA: https://www.kanald.com.tr/hickirik/bolumler

Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/HickirikDiziKanalD/

GENEL HİKAYE:
Kenan ve Nalan’ın acılı ve imkansız aşkının anlatıldığı dizinin genel hikayesi şöyle; Kenan, çocuk yaşta ailesini kaybetmiş ve yetimhanede geçirdiği acı dolu yıllardan sonra İstanbul’un en zengin işadamlarından Azmi Karaoğlu onu bulmuştur. Azmi Bey, Kenan’a sahip çıkmış ve onu yetimhaneden kurtararak kendi konağına almıştır. Kenan’ın hayatını asıl değiştiren ise, Azmi Bey’in evinde henüz çocuk yaştayken tanıştığı Azmi Bey’in kızı Nalan olmuştur. Kenan ve Nalan birlikte büyümüş; birbirlerinin en yakın dostu, sırdaşı haline gelmişlerdir. Bu yakınlık, aradan geçen 15 yılda büyük bir aşka dönüşür. Günümüzde iki genç de 20’li yaşların ortalarına gelmiştir. Birbirlerine delicesine aşıklardır ancak bu aşkı itiraf edecek cesareti bulamamaktadırlar. Kenan ve Nalan’ın hayatını altüst eden kişi ise, son derece tehlikeli ve ürkütücü bir adam olan İlhami olur.

KÜNYE
Yapım : Birsel Film
Yapımcı : Sevgi Birsel, Sinan Akad
Yönetmen : Fırat Gürsoy
Senaryo : Redife Zerener, Gökhan Korkusuz
Müzik : Osman İşmen
Styling : Uğurkan Erez
Oyuncular : Sezgi Sena Akay (Nalan), Barış Arda Hacıoğlu (Kenan), Selçuk Özer (Azmi), Nurseli İdiz (Perihan), Meltem Pamirtan (Vesime), Kemal Okan Özkan (İlhami), Emre İğdemir (Engin), Erdoğan Aydemir (Kutsi), Tuğçe Baltalı (Hayat), Ceylan Yılmaz (Aslı) , Sibel Aytan (Selin), Özge Akdeniz (Gonca), Emin Gümüşkaya (Remzi), Rukiye Sarıdemir (Cemile), Kübra Akın (Gülüm), Anıl Kerimoğlu (Sinan), Tevfik Aygün Hiçyılmaz (Burhan)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.