Write For Us

Gülayşe üzüntüsüyle ilk Barbaros'a koştu! - Ateş Kuşları 18. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
56 İzlenme
Published
#AteşKuşları yeni bölümüyle Cuma #atv'de!
Sahnenin bulunduğu 18. Bölümü izlemek için TIKLA:
https://youtu.be/rGYoHNwGibU

Ateş Kuşları 18. Bölüm Özeti;
GÜLAYŞE VE NİZAM EYÜBOĞLU ARASINDA NELER YAŞANACAK?
Nizam Eyüboğlu kızını korumak için onu köşke hapseder. Ama bu davranışı, ablasını göremeyen Gülayşe’nin isyanına sebep olur. Nizam Eyüboğlu 23 yıl sonra bulduğu kızıyla arasını düzeltebilecek mi?

BARBAROS, ACI GERÇEĞİ İTİRAF EDİYOR!
Barbaros ve Gülayşe, Nizam Eyüboğlu’nun radarına girerler. Ama Barbaros’un bu sevdadan vazgeçmeye niyeti yoktur, aksine aşkını tüm sırlardan arındırmanın peşindedir. Annesini Sare’ye götürüp davadan çekilir ve Gülayşe’ye beşiğinden onu ilk alanın annesi olduğunu itiraf eder. Gülayşe bu itirafı nasıl karşılayacak? Gülayşe’nin doğduğu odada neler yaşanacak?

ÇATAL VE MENDERES KARŞI KARŞIYA!
Şimdi Çatal ve Menderes mahkemede karşı karşıyadır. Çatal, Menderes’le ilgili tüm gerçekleri anlatacak mı? Naz’ın planları işe yarayacak mı?

ATEŞ KUŞLARI PERİŞAN!
Mercan’ın vurulması Ateş Kuşları’nı perişan eder. Barbaros tetiği çeken Pamir’in peşinden gider. Diğer yanda Çatal asıl hedefin oğlu olduğunun farkındadır, onu korumaya çalışır. Mercan’ın yürüyemeyeceğini öğrenen Ali ve Zıpkın dehşete düşerler. Ali, sevdiği kadının acısıyla deliye dönerken Zıpkın da Cano’sunun bu hale düşmesine dayanamaz, gemileri yakar. Ali de, Zıpkın da ve hatta Barbar da Menderes’in cezasını vermek için and içerler.

MENDERES’İN CEZASINI KİM KESECEK?
Mercan için edilen bu yeminlerden kısa bir süre sonra Menderes kafasına sıkılan tek kurşunla infaz edilir! Karısı Naz delirir! Peki Menderes’i öldüren kimdir?

MERCAN’IN FEDAKARLIKLARI…
Geçmişte ise Mercan, annesinin üzüntüsünü atlatamayan Sabit’i ve Köksüzler’i bir anne gibi mutlu etmenin peşinde ayakkabılarını satar.


Yapım: Bozdağ Fi̇lm
Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Proje Tasarım & Senaryo: Ayşe Ferda Eryılmaz & Nehir Erdem
Yönetmen: Bülent İşbilen & Yıldız Aşanboğa

Oyuncular: İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Nizam Namidar (Nizam), Serkan Ercan (Menderes), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Gonca Cilasun (Hacer), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Sedef Akalın (Şirin), Lilya İrem Salman (Hüma), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Kaan Sevi (Cemal), Yeşim Dalgıçer (Sezin), Gökay Müftüoğlu (Suat), Evren Erler (Mete), Görkem Doğan (Pamir), Orkan Sancarbarlas (Yaman Menderes Şoför), Metin Yıldırım (Nizam Şoför)


YouTube kanalına abone ol: http://atv.link/atesk
Twitter: https://twitter.com/ateskuslariatv
Instagram: https://instagram.com/ateskuslariatv
Facebook: https://www.facebook.com/ateskuslariatv
Kategori
TV Serisi
Etiketler
ateş kuşları, atv, ates kuslari
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.