Write For Us

Güldür Güldür Show 149. Bölüm Full HD Tek Parça (26 Mayıs 2017)

Yükleniyor...
Google Rank
170 İzlenme
Published
Hoşlandığı kız için cenaze törenine gelen İsmail, kendini vefat eden kişinin yakını diye tanıtırsa başına neler gelir? Sinem için küçük yalanlarına devam eden İsmail ne gibi durumlarla karşılaşacak?

Şevketi ihbar için gelen Bilal, o esnada sorgu odasında bulunursa neler yaşanır? Burcu Teyze’nin elmasını çalan şüpheliler arasında Bilal kendinin masum olduğunu kanıtlayabilecek mi? Şevket yapacağı laf oyunlarıyla gene paçayı kurtarabilecek mi?

Ünlülerin korkulu rüyası olan program Ünlüleri Tanıyalım’da bu haftaki konuk Sinan Akçıl? Mesut ve Sinan Akçıl’ın arası nasıl? Tüm zor sorular karşında Sinan Akçıl ne yapacak?

Hancılık kariyerinden sonra organik tarım işiyle uğraşan İbrahim’in misafirleri Bizans askerleri olursa ne olur? Kara Mesut’un da dahil olduğu kavgada tarladaki ürünler ve eşyalar zarar görürse İbrahim ne tepki gösterir?

_______________________________________

Was passiert dem İsmail, der für ein Mädchen zu einer Bestattung geht und sich als Bekannter des Sterbendes vorstellt? Was für Probleme muss İsmail für Sinem durchgehen?

Was wird geschehen wenn Bilal, Şevket anzeigen will sich aber selber im Verhörraum findet? Kann Bilal beweisen das er unschuldig ist und den Diamant von Tante Burcu nicht gestohlen hat? Kann Şevket mit seinen Wortspielen sich als unschuldig beweisen?

Diese Woche bei dem Alptraum Program der Prominenten, “Ünlüleri Tanıyalım” (Prominente Kennenlernen) ist Sinan Akçıl unser Gast. Werden Mesut und Sinan Akçıl miteindander klar kommen? Wie wird Sinan Akçıl gegen all die schwierigen Fragen reagieren?

Was passiert wenn İbrahim, der nach seiner Gastwirtschaft Karriere sein Leben mit organik Landwirtschaft verdiehnt und Byzanz Soldaten als Gäste bekommt? Wie wird İbrahim reagieren wenn den Waren seiner Faelder wegen einem Streit, in dem Kara Mesut inbegriffen ist etwas angescheht?

► BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql

http://www.bkmonline.net
https://www.facebook.com/bkmonline
https://twitter.com/Bkmonline
https://instagram.com/bkmonline

► Açık Büfe Kanalına ABONE OL: https://goo.gl/Th4vDu

► BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH
Kategori
Göster Tartışma
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.