Write For Us

GÜZEL!???? Annem Bana KITTY TELEFON Yaptı???? | 123 GO Like! Kartondan Yapılan Kolay Telefon Fikirle

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
92 İzlenme
Published
Son derece sevimli kendin yap tarzında telefon tüyolarını seyretmeye hazır ol! 123 GO Like! kanalı, bu videoda bir annenin çocuğu için karton ve yaratıcılığını kullanarak çok sevimli bir Kitty Telefon yaptığı heyecan verici bir projeyi sunuyor.

Bu yaratıcı annenin sıradan bir kartonu her kedi severin bayılacağı tuhaf ve işlevsel bir telefona nasıl dönüştürdüğünü izle! Sevimli kedi kulakları, bıyıklar ve kuyrukla tamamlanan kendin yap tarzındaki Kitty Telefonu nasıl hazırlayacağını adım adım takip et!

Telefonunu eğlenceli ve renkli süslemelerle nasıl kişiselleştirebileceğini ve onu tarzını, kişiliğini yansıtan benzersiz bir aksesuara nasıl dönüştüreceğini keşfet! Bu kolay kendin yap projesi sadece yaratıcılığını ortaya çıkarmanın harika bir yolu değil, aynı zamanda annenle veya sevdiklerinle bağ kurman için harika bir fırsat.

Bu eğlence dolu el işi ve yaratıcılık yolculuğuna çıkarken sende bize katıl! Arkadaşlarını kıskandıracak türünün tek örneği bir Kitty Telefon yaratırken paha biçilmez kendin yap becerileri edin. Kedicikten ilham alan telefonunu gururla sergilemeye hazır ol!

Bu videoyu sonuna kadar izle! Kendi telefon tüyolarını, taktiklerini aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve bunun gibi harika videolar izlemek için 123 GO Like! kanalına ???? https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma! ????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #tüyolar #telefon #fikirler #yaratıcı #elişleri
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123 go, 123 go like, 123go!
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.