Write For Us

GÜZEL YEMEK TÜYOLARI VE MUTFAK TAKTİKLERİ | Komik Yemek Yarışmaları! 123 GO Like! Ben ve Büyükannem

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
28 İzlenme
Published
Müthiş yemek düellosuna hoş geldin! Bu eğlenceli ve iştah açıcı yiyecek ve yemek yapma tüyolarının, kendin yap mutfak taktiklerinin ve komik yemek yarışmalarının olduğu bölümde bize katıl. Ben ve büyükannem meydan okumasıyla mutfak becerilerimizi test ediyoruz.

İnanılmaz mutfak ve yemek tüyolarını keşfetmeye hazır ol! Bu tüyolar mutfakta devrim yapacak. Akıllıca pişirme yollarından dâhiyane malzeme fikirlerine kadar her şey burada. Basit ayarlamaların sıradan yemekleri olağanüstü mutfak şaheserlerine nasıl dönüştürdüğüne hayran kalacaksın.

Ama bu video sadece yemek yapma becerisi hakkında değil. Aynı zamanda eğlenmek için de buradayız! Gözler bağlı tadım testlerinden hızlı yemek yarışmalarına kadar kahkaha hiç durmayacak!

Bu videoyu sonuna kadar izle! Kendi yemek ve mutfak tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? bizimle paylaşmayı ve bunun gibi harika videolar izlemek için 123 GO Like! kanalına ???? https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma!????

#yemek #mutfak #lezzetli #yemekpişirme #kendinyap #meydanokuma #benvebüyükannem
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.