Write For Us

Haluk ve Meltem, aşk tazelerse! - Çocuklar Duymasın 29. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
138 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 29. Bölümde, Haluk ve Meltem birbirlerine ilk aşık oldukları günü canlandırmaya karar verince olanlar oluyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Meltem, Haluk'la birlikte ilk aşık oldukları günün anısını yeniden canlandırmak istiyor. Bu fikre sıcak bakmayan Haluk, zorla da olsa Meltem'i kırmıyor ve kabul ediyor. Ancak ikisinin de kafasında birbirinden farklı günler canlanıyor. Meltem, Haluk'a ilk aşık olduğunu günü pastanede, Haluk ise o günü kebapçıda olarak hatırlıyor. Aşk dolu o günü canlandırmak üzere bir araya gelen ikili büyük bir şok yaşıyor. Meltem, Haluk'un hatırladığı günün başka bir gün olduğunu söylüyor. Haluk ise tam da hatırladığı gibi ilk kebapçıda ona aşık olduğunu dile getiriyor. İşte ikilinin o anları...

Çocuklar Duymasın 29. Bölüm Özeti

Havuç'un eve dönüşünün ardından Tutku yeni planlarını devreye sokuyor!

Bir süredir kendisinden haber alınamayan Havuç’a sonunda ulaşılır. Havuç bu süreçte, internetten tanıştığı bir kız arkadaşıyla vakit geçirmekte olduğu için kimseye haber vermemiştir. Taş Fırın Haluk küplere biner, Havuç’u eve çağırır. Kızın kim olduğu büyük bir merak konusuyken, Havuç babasının elinden zor kurtulacaktır.

Müsteşar Kemal, Havuç’un daha sorumluluk sahibi bir erkek olması için evlenmesi gerektiğini düşünür. Bunun için Havuç’un yeni arkadaşı bu esrarengiz kızla tanışmak ister. Kemal herkesi organize eder ve Havuç’a arkadaşını eve getirmesini söyler. Herkes merakla kızın gelmesini beklerken, Tutku ailenin mutluluğunu bozmak için kötü planlar peşindedir.

Öte yandan Tuna, Gönül’e sürpriz bir doğum günü organize eder. Haluk, Meltem, Tuna ve Gönül korku evine giderler. Birbirinden komik anlar yaşanır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.