Write For Us

Haluk'tan korkutan misilleme! - Çocuklar Duymasın 35. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
99 İzlenme
Published
Çocuklar Duymasın 35. Bölümde, Gönül'ün şakasına karşılık misilleme yapan Haluk, herkesin yüreğini ağzına getiriyor!

Çocuklar Duymasın son bölümde, Gönül'ün ona yaptığı şakadan sonra hırslanan Haluk boş durmuyor. Gönül'le sürekli bir didişme haline olan Haluk artık intikam için kolları sıvıyor! Başta Gönül olmak üzere Tuna ve Meltem'e de şaka yapan Haluk, bu şakasına Emine'yi de ortak edince ortalık karışıyor. Gönül'ü arayan ve hasta numarası yapan Haluk, onların gelmesiyle birlikte şakasını daha da ciddi boyuta taşıyor. Tam herkes paniğe kapılmışken bir anda gülmeye başlayan Haluk bunun bir şaka olduğunu söyleyince ise tepki çekiyor. Haluk'un bu şakası herkese büyük bir korku yaşatıyor! İşte Haluk'un o şakası...

Çocuklar Duymasın 35. Bölüm Özeti

Dominant Teyze Gönül’ün Acı Haberi Herkesi Yasa Boğuyor!

Bir gece ansızın rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Gönül yoğun bakıma alınır. Gönül yoğun bakımda bir gece boyunca kontrol altında tutulacaktır. Gönül’ün yoğun bakımda olduğunu öğrenen Haluk ve Meltem yıkılır.

Çok geçmeden Gönül’den acı haber gelir. Gönül’ün vefat ettiğini iş yerinde öğrenen Taş Fırın Haluk, en yakın arkadaşını kaybetmenin acısıyla şok geçirir. Zero Tuna ise hayat arkadaşını kaybettiği için çok kötü durumdadır.

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle pazar 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım: Mint Motion Pictures

Yapımcı: Birol Güven

Senarist: Birol Güven

Yönetmen: Bora Tekay

Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu

Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven

Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.