Write For Us

HARİKA!???? ANNEM BANA KITTY TELEFON YAPTI???? || 123 GO Like! Karton Ucuz Kendin Yap Telefon Fikirl

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
56 İzlenme
Published
Şimdiye kadarki en havalı Kendin Yap projesine hayran kalmaya hazır mısın? Annemin kartondan yapılmış bir Kendin Yap Kitty Telefon ile beni şaşırttığı 123 GO Like! kanalının bu harika videosunda bize katıl! Eğlenceli ve bütçe dostu bir maceraya hazır ol!

Bu yaratıcı ve heyecan verici videoda annem, inanılmaz kendin yap becerilerini sergileyerek basit bir karton parçasını süper havalı bir Kitty Telefona dönüştürüyor. Bu benzersiz ve kişiselleştirilmiş telefonun yapımını adım adım izleyebilirsin.

Kartondan yapılan el işleri dünyasını keşfederken ucuz kendin yap telefon tüyolarının büyüsünü keşfet! Kedicik şeklinde bir telefon kılıfı tasarlamaktan özel düğmeler ve süslemeler eklemeye kadar, sıradan malzemeleri nasıl olağanüstü bir şeye dönüştürebileceğini gösteriyoruz.

Bu kendin yap projesi sadece inanılmaz derecede havalı olmakla kalmıyor, aynı zamanda yaratıcılığını ifade etmenin ve kalabalığın arasından sıyrılmanın harika bir yolu. Çevrendeki herkesin hayranlıkla "vay canına" demesine neden olacak türünün tek örneği bir Kitty Phone'a sahip olduğunu hayal et!

Bu videoyu sonuna kadar izle! Kendi telefon tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı ve bunun gibi harika videolar izlemek için 123 GO Like! kanalına ???? https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma!????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #tüyolar #telefon #fikirler #yaratıcı #elişleri
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.