Write For Us

Hayal Mi Gerçek Mi? ???? | Kırmızı Oda

Sponsored Post advertising Canada Persia
34 İzlenme
Published
Boncuk'un hastalığı bead hastalığı olarak ifade ediliyor. Bipolar bozukluk ya da şizofreni gibi bead hastalığı da sadece yaşayanların iddia ettiği, bir çeşit yanıltıcı psikoz durumudur. Hastalar akıllarında hayal ettiği bir şeye inanarak, çevresindekileri de buna inandırmaya çalışıyor.

Ermişlerin kendisini ziyaret ettiğini, onlarla konuştuğunu söyleyen Boncuk'un tedavi sürecinde sığındığı tek gerçeği hayali dostu Can olmuştur. Can'ın sadece bir hayalden ibaret olduğunu fark ettiğinde bu gerçekle yüzleşemeyen Boncuk'un sonu hastanede biter.

Kırmızı Oda Youtube Kanalına Abone Olun : https://shorturl.at/hrvRW

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya
Tülin Özen
Burak Sevinç
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

İnstagram : https://www.instagram.com/kirmizioda.dizi/
Facebook: https://bit.ly/33gNq65

#KırmızıOda #KırmızıOdaTümHikaye #BoncukTümHikaye #BinnurKaya #Tv8 #OGM
Kategori
TV Serisi
Etiketler
tv8, OGM Medya, Kırmızı Oda
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.