Write For Us

HER KIZIN DENEMESİ GEREKEN HARİKA GÜZELLİK İPUÇLARI! || 123 Go Like'tan Harika İpuçları

Yükleniyor...
Google Rank
24 İzlenme
Published
Hiçbir çaba sarf etmeden harika görünmenin yolu kesinlikle pempe saçlardır! Sadece ruj kullanarak saçınızı nasıl pembeye boyayacağınızı göstereceğiz.???? Sadece en sevdiğiniz ruju saçınıza sürün ve tarayın!

Ayrıca güzellik malzemelerinizi nasıl organize edeceğinizi ve kıyafetlerinizden lekeleri nasıl çıkartacağınızı göstereceğiz. Üstelik kısa süre içerisinde kıyafetinizi tasarlayıp partiye hazır olmak için yapmanız gerekenleri de listeledik!

Geri döneceğiz!

#123GoLike #komikvideo #123GOBu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Etiketler
123, KY, proje
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.