Write For Us

İstanbul Komedi Festivali - Tanıtım

Yükleniyor...
Google Rank
156 İzlenme
Published
İstanbul Komedi Festivali etkinlik takvimi için TIKLA: https://www.bkmonline.net/tr/etkinlikler

Türkiye’de mizah alanında trendleri belirleyen, alternatif ve avangart projelere zemin hazırlayan BKM, Türkiye’de ilk defa uluslararası bir komedi festivaline ev sahipliği yapacak.

Kültüre dahil yeni evrensel verileri dikkatle izleyen BKM, 6 gün sürecek festival kapsamında, mizahın ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi isimlerini ağırlayarak, İstanbul kent kültürüne yepyeni bir dinamik kazandırmayı amaçlamaktadır.

İstanbul Komedi Festivali, uluslararası süregelen komedi festivalleri gibi uzun soluklu ve geleneksel bir yapıya zemin hazırlamanın yanısıra komedinin her alanını kucaklayan yaratıcı unsurlarını uluslararası bir platformda oluşmasını ve ilerlemesi hedeflenmektedir.

Türkiye ve dünyadan bir çok ünlü komedyenin katılımı ile gerçekleşecek olan festival, mizah temalı sergilerden keyifli komedi showlara , özel konuklarla yapılacak olan panellerden, komedi film gösterimlerine kadar geniş bir etkinlik yelpazesi sunacak.

Beşiktaş merkez olmak üzere bir çok yerde etkinliklerini gerçekleştirecek olan İstanbul Komedi Festivali, Kasım ayı içerisinde düzenlenecektir.

► Açık Büfe Kanalına ABONE OL: https://goo.gl/Th4vDu

► BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH

► BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql

http://www.bkmonline.net
https://www.facebook.com/bkmonline
https://twitter.com/Bkmonline
https://instagram.com/bkmonline
Kategori
Göster Tartışma
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.