Write For Us

Kırmızı Oda 49. Bölüm | DERYA VE DENİZ

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
104 İzlenme
Published
Derya ve kardeşi Deniz, Doktor Hanım'ın isteği üzerine kliniğe beraber gelirler. Klinikten çıktıktan sonra barışan bu iki kız kardeş, "biz bize yeteriz" diyerek hayatlarına devam etme kararı alırlar.
Kırmızı Oda 49. bölümü izlemek için tıklayın????https://youtu.be/8qm61CubC-w

Rezzan'ın (Nihal Yalçın) annesi Nevin Hanım yetkili kişiler tarafından evden alınır. Rezzan bu durumdan dolayı kendini suçlar ve kendisini hayalinde ki Cafer'e teslim etmeye çalışır. Daha sonra Rezzan ve babası bu duruma en başta üzülseler de Nevin Hanım'ın evde kurduğu otorite yüzünden rahat hareket edemediklerini fark ederler. Baba-kız güzel vakit geçirmeye başlarlar. Derya (Ayça Bingöl) ve kardeşi Doktor Hanım'ın çağırması üzerine kliniğe gelirler. Hala kavgalı olan iki kardeş Doktor Hanım'ın açıkladığı gerçek ile yıkılırlar. Anneleri Neriman'ın İstanbul'u terk ettiğini söylemesi üzerine iki kardeş büyük bir yıkım yaşarlar. Tuna, Ömer Bey'den gelen telefon araması üzerine heyecana kapılır. Ömer Bey'in buluşma teklifi üzerine umuda kapılan Tuna, buluşmaya gittiğinde Ömer Bey'in söyledikleri üzerine büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Asuman (Başak Daşman) ve Mustafa Bey Doktor Hanım'a Süveyda'nın (İlayda Alişan) Narin'i görmeye gittiğinden bahsederler. Süveyda ise Narin'i gördüğünde yaşadığı huzuru Doktor Hanım'a anlatırken oldukça mutludur.

Kırmızı Oda Youtube Kanalına Abone Olun : https://shorturl.at/hrvRW

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

Instagram : https://www.instagram.com/kirmizioda.dizi/
Facebook: https://bit.ly/33gNq65

#KırmızıOda #BinnurKaya #Tv8 #OGM
Kategori
TV Serisi
Etiketler
tv8, OGM Medya, Kırmızı Oda
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.