Write For Us

Kırmızı Oda 59. Bölüm | SADİ

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
106 İzlenme
Published
Sadi, Doktor Hanım'a "fırtınam dinmiyor" diyerek babasına ve geçmiş acılarına duyduğu öfkeyi anlatır.
Kırmızı Oda 59. bölümü izlemek için tıklayın????https://youtu.be/8rYxJiFS2AY

Hastalığı hızla ilerleyen annesi için üzülen Dara, (Gökhan Özoğuz) kendisi yerine abisi Arda'yı hatırlamayı seçtiği içinde üzgündür. Üzüntüsünü anlatan Dara, Doktor Hanım ile birlikte mutluluğu yeniden tanımlamak üzere adımlar atmaya başlar. Mutlu olma yolunda ilerlemek istese de onları terk eden babası nedeniyle yaşadığı suçluluk, Dara'yı yeniden mutsuzluğa mahkum eder.

Babasının avukatı Nazgül, (Melis Birkan) kardeşi Seda ile iletişime geçince sinirlerine hakim olamayan Sadi, (Erkan Petekkaya) bu öfke ile Kırmızı Oda'ya gelir.Geçmişinde önemli bir yere sahip olan Cevher'i (Hülya Şen) anlatarak yaşadığı zor zamanları bir kez daha hatırlar. Sadi her ne anlatırsa anlatsın, babasına olan öfkesinden bir türlü kurtulamaz.

Kırmızı Oda Youtube Kanalına Abone Olun : https://shorturl.at/hrvRW

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı Kırmızı Oda'da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI

Binnur Kaya
Gülçin Kültür Şahin
Sezin Bozacı
Baran Can Eraslan

Instagram : https://www.instagram.com/kirmizioda.dizi/
Facebook: https://bit.ly/33gNq65

#KırmızıOda #BinnurKaya #Tv8 #OGM
Kategori
TV Serisi
Etiketler
tv8, OGM Medya, Kırmızı Oda
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.