Write For Us

KIZLAR İÇİN RENKLİ GÜZELLİK TÜYOLARI VE YARATICI SANAT FİKİRLERİ || 123 GO Like! Kendin Yap Tüyoları

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
300 İzlenme
Published
Canlı ve göz alıcı fikirlerle görünüşünü değiştirmeye hazır mısın? O zaman kendini bize bırak! Sizi teminat altına aldık! Saç spreyi veya saç tebeşiri gibi geçici boyalar kullanarak büyüleyici gökkuşağı saçlara nasıl sahip olacağını öğren! Uzun süreli bir bağlılık olmadan farklı renkleri denemenin müthiş yollarını gösteriyoruz.

Makyajına biraz ışıltı mı katmak istiyorsun? Tam sana göre bir şeyimiz var! Parıltıyı makyaj görünüşünü elde etmenin sırlarını keşfet! Göz kamaştırıcı göz farından ışıltılı dudak parlatıcısına bu değişik makyaj fikirleriyle gittiğin her etkinlikte ve partide bir yıldız gibi parlayacaksın.

Ama hepsi bu kadar da değil! Evde deneyebileceğin kolay ve renkli tasarımlarla tırnak sanatı dünyasına da dalacaksın. Modaya uygun ombre tırnaklardan şık geometrik desenlere kadar yaratıcılığını parmak uçlarınla ifade etmeni sağlayacak bir sürü fikir gösteriyoruz

Bu videoyu sonuna kadar izle! Kendi güzellik tüyolarını aşağıdaki yorumlarda ???????????? paylaşmayı bunun gibi harika videolar seyretmek için 123 GO Like! kanalına ???? https://bit.ly/3Rh2SWX ABONE olmayı unutma! ????

#eğlenceli #okul #kendinyap #şakalar #güzellik #kızlar #makyaj #saç
Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksiz, güvenli ve güvenilir olduğuna dair bir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilere dayanarak yapacağınız eylemler kesinlikle, tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Karşılaşabileceğiniz zarar ve kayıplardan sorumlu olmayacağımızı bildiririz. Risk analizi, gerekli özen ve önlem, bunları denemek isteyen izleyicinin sorumluluğundadır.

İzleyeceğiniz video, oyuncular tarafından kontrollü ortamda gerçekleştirilmiş etkinlikler içerebilir - siz de denemek isterseniz lütfen risk analizi, özen ve önlem konularına dikkat edin.

123 GO Like! Turkish Kanalına Abone Olun: http://bit.do/123-GO-Like-Turkish
----------------------------------------------------------------------------------

Müzik, ▶️ TheSoul Music: https://www.music.thesoul-publishing.com

➡️TheSoul Müzik :
◉ Spotify: https://sptfy.com/TheSoulMusic
◉ https://www.music.thesoul-publishing.com/
◉ TikTok: https://www.tiktok.com/@thesoul.music
◉ YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCPo7CKRiDGn4h-H0RK5JdfA

Stok malzemeleri (fotoğraflar, çekimler ve diğer):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com
Kategori
Ipuçları
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.