Write For Us

Kızları Esra Erol buldu! [email protected] Erol'da 8 Nisan 2021

Yükleniyor...
Google Rank
11 İzlenme
Published
Esra Erol’da bugün;
İbrahim Altuntaş, ağlayarak kızını bulmak istediğini, kızının 3 arkadaşı ile çıkıp gittiğini, kızının beraber gittiği Zeynep’in annesinin bazı şeyleri bildiğini ve kendisi ile paylaştığını belirtti. İbrahim Bey, kızının Arzu Hanım diye bir arkadaşının yanında olduğunu, daha sonra Arzu Hanım’ın ben kızı Niğde’ye gönderiyorum dediğini fakat kızının Ankara’da otobüsten indiğini ve bu kaçmanın planlı olduğunu söyledi. Kızının bir diğer arkadaşı Zeynep Türkyılmaz reşit olduğu için Eskişehir’de ifade verdiklerini dile getiren İbrahim Bey, kızının önce kendisini aradığını, baba ben Niğde’deyim sınava gideceğim dediğini söyledi. Elif, 4 gün önce Eda ile görüştüğünü, sonra kendisini engellediğini dile getirdi. bunun sebebinin de Zeynep’in ablası ile konuştuklarında, Zeynep’in ablasının annemin beynine pıhtı attı dediğini dile getiren Elif, kardeşinin kendi telefonunu kullanmadığını başka bir telefon kullandığını belirtti.
Zeynep, Eda’nın da yanında olduğunu, anlatıp kapatacaklarını söyledi. Eda, bizi zaten tanısaydınız zaten oraya çıkmazdınız, annem ve babam benim dövmeci olduğumu biliyor, dövmecilikten iyi para kazanıyorum, Elif ablamla da konuştum o da nerede olduğumuzu biliyor dedi. Zeynep ve Eda kaçtıklarını ama kayıp olmadıklarını belirtirken 1 ay sonra reşit olmayan arkadaşlarının da reşit olacağını, canlı yayında saçma sapan bir şekilde olayı anlatmayacaklarını söylediler.
İbrahim Bey, kızına neden bana bunu yaptın diye sorarken kızı ne istese yaptığını dile getirdi. Eda ise babasının kendisine yumruk atıp boğazına sarıldığını iddia etti. Esra Erol ise bir ay sonra reşit olacak bir kızı bekledikleri için bu kadar planlı bir şekilde kaçacak durumun ne olduğunu sordu.
Zeynep Hanım stüdyoya geldi. Bir şey yapmadığı için pişmanlığı olmadığını dile getiren Zeynep Hanım, zaten aile düzenlerinin bozuk olduğunu, tartışmalar yaşadığını, çocuğu küçük diye hep sabır edip beklediğini söyledi. Zeynep Hanım, bu olayların insanların dedikodusu yüzünden birkaç ay sürdüğünü belirtti.
Zeynep Hanım, Gülsemin’in kendi bileğinden bilezikleri almaya çalıştığını iddia ederken Gülsemin bunu kabul ettiğini, gitmesin diye bileğinden tutup çektiğini dile getirdi. Fikret Uğur’un gelini Kadriye Uğur stüdyoya geldi. Zeynep Hanım, eşine malın peşinde olduğu iddiasında bulundu. Kadriye Hanım, dün Zeynep Hanım’ın bileziklerini sakladığını belirterek madem kayınpederimle birlikte değilsin nasıl geçindin bu zamana kadar, bileziklerin de duruyor, benim rızkımla geçindin dedi. Kayınpederinin Zeynep Manav yüzünden kendilerini evden kovduğunu ileri süren Kadriye Hanım, eşi annesinin üzerine bir kadın daha getiremeyeceğini babasına söylemesi üzerine kayınpederinin karşı çıktığını anlattı.
Muammer Bey boşanma konusunda net olduğunu dile getirirken evlilikte çok yorulduğunu, kıskançlıkla, evle çok uğraştığını, bir an önce boşanmak istediğini söyledi. Esra Erol, Gülhan Hanım’ın Muammer Bey’i kıskanmasına şaşırdığını, bazı insanların şeytanlık için kıskançlık yaptığını belirtti. Gülhan Hanım, niye alkışlıyorsunuz diye çıkışırken o zamanki şartlar öyle olduğu için mahalleden Davut Bey’i arayıp evlenmek istediğini söylediğini belirtti. Boşanmak istediğini yineleyip durdu.

"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
https://bit.ly/38Mlat5

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.