Write For Us

"Kocam beni öldürmeye kalktı!" - @Esra Erol'da 19 Mart 2021

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
129 İzlenme
Published
Esra Erol’da bugün;
Zehra hanım eşi Hayati Reçber’in kendinden küçük kızlarla mesajlaştıklarını öğrendiğini, Eşinin Sultan ile yaşamaya başladığını yetmedi bir çocuğu olduğunu söyledi. Kendisinin aldatıldığını öğrendiğinde çok üzüldüğünü söyledi. Depresyona girdiğini artık dayanamadığını belirtti. Kayınpederinin kendisini aradığını yanında olduklarını belirtti. Eşi tarafından kendisini darp ettiğini, kendisini öldürmek istediğini söyledi. 6 ay sonra evine döndüğünü birkaç yıl sonra Sultan’ı kaçırdığını söyledi. Kayınpederi Zehra kadın olsaydı da kocasını elinde tutsaydı dedi.
Kızları melike Cips almaya gidiyorum dedi ve gitti. Melike’nin Hamit Arslan ile evlendiği ortaya çıktı. Annesi Melike hanım stüdyoda fenalaştı. Yayına bağlanan kayınpeder ben Melikeye anlattım fakat babamdan korkuyorum dediğini bundan arayamadıklarını söyledi. Yayına bağlanan Melike’nin babası kızına internetten koca olmaz dedi.
İsmail ve Keziban canlı yayında hararetli anlar yaşandı. Keziban çok eziyetler çektiğini şiddet gördüğünü çocuklarını kendisine göstermediklerini söyledi. Beni dövüyorlardı dedi. Yayına bağlanan komşuları keziban’ın yalan söylediğini belirttiler. Esra Erol’da yapılan ankette İsmail’in doğruları söylediği anketten çıktı.
Esra Erol Nurcan’ı yayına davet etti. Nurcan babaannesine sarılmak istemediğini söyleyince babaannesi ise sarılmasın ben torunumu çok seviyorum beyanında bulundu.
Nurcan babasıyla konuşmak istemediğini söyledi. Baba Mustafa Bey ağlamaya başladı. Nurcan dördüncü kaçışı olduğunu kendi isteği ile evden ayrıldığını kimin yanında olduğunu söDudu Hanım Nurcan’ın babasıyla yaşamak isterse onlara başka yerde ev tutacağını kiralarını da ödeyeceğini ifade etti. Nurcan bu teklifi kabul etmedi. Dudu Hanım ise 4 katlı evi olduğunu kimseyi rezil etmeyeceğini istemediğini ifade etti. Dudu Hanım torununun Urfa’ya gittiğini bildiğini söyledi.


"Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!

Esra Erol'da youtube kanalı
Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
https://bit.ly/38Mlat5

atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.