Write For Us

Lezzet Akademisi 7.Bölüm (Tek Parça Full HD)

Yükleniyor...
62 İzlenme
Published
Lezzet Akademisi 7. Bölümünde; Cansu ve Ecem’in kıyasıya geçen rekabetleri kızların gücünü gösterdi! Ancak Ecem’in sakarlıkları bu rekabeti kaybetmesine mi yol açacak? Yarışmaya bu hafta katılan Furkan Akça, ilk bölüm heyecanını yenip, şeflerinden puanları toplayabilecek mi? Soğanın göz yaşartması karşısında yarışmacılar hangi taktikleri kullanacak? Fenomen şef İsmet Saz hangi yarışmacıya hediye verdi? Tavadan yükselen alevler gibi, jüri ile yarışmacıların arasındaki gerginlik de artıyor! Yaşanan bu gerginlik nasıl sonuçlanacak?

Lezzet Akademisi’nin bu bölümde konuk jürisi yetenekli oyuncu Gonca Vuslateri! Eğlenceli kimliğiyle gittiği her yere renk katan oyuncu, yapılan yemekleri beğenecek mi? Köfte, piyaz menüsünde hangi yarışmacılara yüksek not verirken kimlere zayıf not verecek?

Lezzet Akademisi’nin diğer konuk jürisi Cüneyt Asan. Et üzerine olan engin tecrübesiyle bilinen Asan, köfteyle ilgili nasıl püf noktalardan bahsedecek? Tüm bu soruların cevabı Lezzet Akademisi’nin yeni bölümünde!

► Jet Sosyete Kanalına ABONE OLUN: https://goo.gl/uZTqFD

► BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql

► BKM Müzik Kanalına Abone Olun: https://goo.gl/xmCkJH


#bkm #lezzetakademisi #beşiktaşkültürmerkezi #aylinyazıcıoğlu #ismetsaz #danilozanna #berfinerdoğan #sedefiybar #goncavuslateri
Kategori
Göster Tartışma
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.