AVA360 Advertising

Masal'a büyük tuzak! Yüzleşme 1. Bölüm

Yükleniyor...
51 İzlenme
Published
Yüzleşme 5 Mart Salı akşamı yayınlanan ilk bölümünde Masal'ın, intikam almak istediği bir diğer isim olan Battal'ın yeğeni Ufuk, vuruluyor. Ömer ise bu durumun en yakın şahidi oluyor.

Masal, intikam almak için peşine düştüğü Ufuk'u bedestende vurmak için yola çıkar. Ömer, gece yarısı otelden çıkan Masal'ın nereye gittiğini merak edip takip eder ve olaylar iyice sarpa sarar. Çünkü , Masal'ın vurmak istediği Ufuk başkası tarafından gözü önünde vurulur. Ömer ise elinde silah olan Masal'ın vurduğunu düşünüp şok geçirir. Çaresiz kalan Masal, büyük bir tuzağa mı düşürüldü. Genç kadın, Ömer'in de desteğiyle bu durumdan çıkabilecek mi?

“Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Küçük

Proje & Konsept: Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Küçük

Genel Koordinatör: Ümit Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Sema Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.