Memo ve Can'ın nefes kesen kurtarılma anları! - İkizler Memo - Can 13. Bölüm

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
28 İzlenme
İkizler Memo - Can 13. Bölümde, çıktıkları yürüyüş sırasında kaybolan Memo ve Can ölüm tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor!

İkizler Memo - Can son bölümde, Kartepe'ye ailecek giden ikizlerin başına beklenmedik bir durum gelir. Memo ve Can, ailelerinin yanından ayrılıp yürüyüşe çıkarlar. Bu sırada çevrede çığ düşmüştür ve ikizler bir anda yollarını kaybeder. Soğuktan dolayı zor duruma düşen Memo ve Can çaresizce kurtarılmayı bekler. Onları canla başla aramaya çıkan Onur ve Melek ise büyük bir üzüntü içindedir. İkizlerin başına ne geldiğini ve nerede olduklarını bilemez, haber alamazlar. Bu durumu öğrenen Osman ise duyar duymaz hemen gelir ve o da aramaya başlar. Osman, gecenin bir vakti çıktığı arama çalışmasında Memo ve Can'ı donmak üzereyken bulur ve hemen hastaneye yetiştirir. İşte Osman'ın ikizleri kurtardığı o anlar...


Yapım : Erler Film
Yapımcı : Türker İnanoğlu
Senaryo : Ahmet Yurdakul
Hikaye-Tretman : Özlem Atasoy
Bölüm Hikayeleri : Azime Aktaş
Yönetmen : Erol Özlevi
Görüntü Yönetmeni : Mustafa Özlüdağ
Sanat Yönetmeni : Mustafa Mert Aldemir
Müzik : Murat Evgin
Kostüm : Arzu Şahin

Oyuncular: Nehir Erdoğan (Melek), Özgürcan Çevik (Çilingir Osman), Emir Berke Zincidi (Can-Memo), Tuğba Çınar (Yaren), Reyhan Sadıkoğlu (Dilek), Burak Hakkı (Onur), Nihan Okutucu (Sibel), Mazlum Kiper (Mümtaz), Buket Dereoğlu (Matmazel), Feyha Çelik (Nursine Nine), Yaren Ada Can (Çiğdem), Rüzgar Diricanlı (Musti), Ergin Torun (Selami), İlke Korkmaz (Bedir), Sinem Ergin (Aşçı), Barış Taşkın (Uşak Altan), Cengiz Gezgin (Suat), Emre Yılmaz(Fuat) ve Atilla Saral (Mahmut)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.