AVA360 Advertising

Meryem 18. Bölümde Neler Olacak?

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by ava
71 İzlenme
Meryem 18. Bölümde; Meryem, kazayı yapanın Oktay olduğunu açıkladığı bir video çekiyor!

Savaş'ın aşk itirafına karşılık veremeyen Meryem, ne yapacağı konusunda karar vermek ister. Savaş'a olan duygularını kalbine gömmek isteyen Meryem, Savaş'ın adım atmasıyla yeni bir hareket edecektir.

Öte yandan Oktay'ın, Meryem ile Savaş'ın karşısında dikilmesi yeni bir hesaplaşmanın habercisidir. Üstelik bu kez Meryem, hiçbir şeyden korkmadığını da kanıtlamıştır. Meryem, çektiği video ile tüm gerçekleri aydınlatmaya hazırlanır.

Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de!

Meryem 18. Bölüm Özeti

Burcu ile Güçlü'nün yüzleşmesi, eski defterlerin yeniden açılmasına sebep oluyor! Meryem, heyecan dolu yeni bölümüyle çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Savaş, Oktay’ın zaten sırları olduğundan emindir; fakat Meryem’e karşı hislerinin olduğunu fark etmesiyle kafasındaki sorular yön değiştirmiştir. Savaş, gerçekleri öğrenmeye karar verir. Bunca zaman Burcu’nun peşinden sabırla koşan Güçlü artık neyi beklediğini öğrenmek istemektedir. Burcu’nun karanlık geçmişi ise peşini bırakmamaktadır.

Meryem, Savaş’a olan aşkı ile sırrının yükünden kurtulmak istemektedir. Oktay’ın ise tek istediği Meryem’dir ve onun için her türlü kötülüğü yapmaya hazırdır. Meryem, sırrını açıkladığı bir itiraf videosu çeker. Meryem’in itiraf videosu tüm dengeleri değiştirmek üzeredir.

Meryem, merakla beklenen yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Yönetmen : Barış Erçetin
Proje Tasarım : Duygu Albayrak
Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür
Senaryo : Meryem Gültabak
Uygulayıcı Yapımcı : Hülya Gürsoy
Müzik : Kıraç ve Garbiyeli
Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Özge Özaçar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Sonat Dursun (Rıza), Serhan Onat (Berk)
Kategori
TV Kanalı

Yorum Yazın

Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.