Write For Us

Nuray'ın babası Sedat'tan şok sözler - @Esra Erol'da 21 Mayıs 2021

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
110 İzlenme
Published
Esra Erol'da bugün...

Serpil Arıkan ve Cansen Şimşek stüdyoya geldi. Cansen Hanım babasını özlediğini söylerken Ferdi Bey, eşinin bir kere bile aramadığını, tüm hatlarını sosyal medya hesaplarını kapattığını bunu da Serpil Hanım’ın yaptığını iddia etti. Cansen Hanım, kendi isteği ile kapattığını, kimsenin doldurmadığını, bu süreçte kapatmak istediğini dile getirdi. Eşinin baskısından dolayı uzun süredir evi terk etmeyi düşündüğünden bahseden Cansen Hanım, 14 yıldır eşinin hakaretlerine maruz kaldığını, normal bir arkadaş eş gibi sohbet edemediklerini, hep saldırgan olduğunu söyledi.
Cansen Hanım, arkadaşına iftira atıldığı için geldiğini vurguladı.

Cansen Hanım, eşinin boşanma davasından vazgeçeceksen istediğin yere gidip gelebilirsin dediğini bunun üzerine gittiğini dile getirdikten sonra Serpil Hanım, Kader Hanım ile bir kere telefonda kısa bir görüşme yaptığını ifade etti.

Seyfettin Bey, eşi ile arasının bozulmasının sebebinin düzenli bir işi olmaması olduğunu dile getirdi ve küçük inşaat işlerinde çalıştığından bahsetti. Nuray Hanım, aralarındaki ilişkinin ufak bir sarsılma yaşadığını dile getirdi. Nuray Hanım’ın babası Sedat Bey stüdyoya geldi ve Seyfettin Bey’in gülmesini istemedi. Sedat Bey, Seyfettin Bey’in ne yaptığını bilseler kimsenin affetmeyeceğini söyledikten sonra Seyfettin Bey’in programa çıkmasına tepki gösterdi

Sedat Bey, damadını sokağa attığını kabul edip normalde kızı ile bu ilişkinin bitmesini istediğini, 7 senede kaç defa kızı için mücadele ettiğini bilmediğini, 5-6 yıla kadar saçında beyaz bile olmadığını, kızı ve damadı yüzünden hastalandığını iddia etti. Seyfettin Bey saygıda kusur etmediğini söylerken Sedat Bey saygı falan istemediğini, kızının mutlu olmasını istediğini, nikâh bile olmadığını resmen kızının dost hayatı yaşadığını söyledi.
Işılay, Esra Erol’a ve tüm ekibe teşekkür ettikten sonra tüm gerçekleri öğrendiğini, annesine kötülük yapan kişinin adam bile olmadığını, bir özür bile dilemediğini söyledi. Bu saatten sonra hem annesi Pınar Hanım’ın hem de Mehtap Hanım ile hep beraber olacağını, Mehtap Hanım’ı hiç bırakmayacağını dile getirdi. Işılay, annesi Pınar Hanım’ın dik durmasını istedi ve annesine bunu yapan adamın ölmesini istedi, Esra Erol da gebermeyi hak ediyorsunuz söyleminde bulundu.
atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.