Write For Us

"Sen yapabileceğini yaptın zaten kızım" Yüzleşme 1. Bölüm

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
162 İzlenme
Published
Yüzleşme 5 Mart Salı akşamı yayınlanan ilk bölümünde Fikret, Masal'ın yanına gelmesiyle mutlu olurken onun yıllar önce kaybettiği kızı Gonca olduğuna inanmaya devam ediyor.

Fikret, Masal'ı ilk gördüğü andan itibaren yıllar önce kaybettiği kızı Gonca olduğundan artık emindir. Hasta yağında Masal'ı görmek istemesi ve Ömer'in Masal'ı onun yanına getirmesinden Songül, pek hoşlanmasa da Masal ve Fikret adeta yılların özlemini giderir. Ömer ve diğerleri bu duruma anlam veremiyorken, Masal duygularını kontrol etmekte güçlük yaşıyor. Fikret'in, Masal'ın "Üzgünüm yapabileceğim bir şey varsa" sözüne karşılık "Sen yapabileceğini yaptın zaten kızım" demesi herkesi şaşırtıyor.

“Hikaye, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçiyor. Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yapım: T Company

Yapımcı: Bülent Turgut

Yönetmenler: Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel

Senaryo: Altuğ Küçük

Proje & Konsept: Bülent Turgut, Büşra Tanrıverdi, Altuğ Küçük

Genel Koordinatör: Ümit Özer

Sanat Yönetmeni: Deniz Göktürk Kobanbay

Kostüm Tasarım: Sema Gücer

Müzik: Kıvanç Sarıkuş ve Ajlan Akyüz

Oyuncular: Uğur Yücel (Fikret), Hande Doğandemir (Masal), Engin Öztürk (Ömer), Yiğit Kirazcı (Levent), Zeynep Eronat (Songül), Yeşim Ceren Bozoğlu (Zümrüt), Şerif Sezer (Bibi), Mesut Akusta (Battal), Macit Koper (Halil), Durul Bazan (Yako), Gülsim Ali (Ayşegül), Darda Yasir Yenal (Yüzbaşı Gökhan), Gözde Çığacı (Seda), Müfit Kayacan (Selim), Yeşim Gül (Seher)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.