Write For Us

Senin için her şeyi yaparım! Bir Litre Gözyaşı 10. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
98 İzlenme
Published
Bir Litre Gözyaşı 9 Aralık Pazar akşamı yayınlanan 10. Bölümde Cihan ve Mahir arasında duygusal anlar yaşanıyor! Cihan'ın sağlığı gittikçe kötüleşirken Mahir, Cihan için elinden geleni yapmaya hazır. Bu bölümde İkiliyi zor günlerin beklediği daha çok ortaya çıkıyor.
Mahir, Cihanla önemli bir konu hakkında konuşmak istiyor. Cihan'ın neyi olduğunu öğrenmeye çalışan Mahir çaresizce Cihan'ı dinliyor. Hastalığından dolayı Cihan'ın yaşadığı duygusal ruhu karşısında Mahir elinden geleni yapmak için Cihan'a destek oluyor. İkilinin yaşadığı bu konuşma Cihan'ın ağlaması ve onun için her şeyi yapmaya hazır olan Mahir için oldukça zor oluyor. Cihan, Mahir'in desteği karşısında daha da duygusallaşıyor ve ikili sarılarak yakınlaşıyor.

Cihan, büyük bir heyecanla üniversiteye hazırlanmaktadır. Hayal ettiği gibi üniversiteyi kazandığında başka bir heyecanın da içinde bulur kendini: “Aşk”. Yaşamaya yeni başladığını hisseden Cihan, aslında tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve bunu ilk öğrenen annesi Figen olur. Figen, kızının ömrü yettiğince onun hayatını benzersiz ve kızının hak ettiği gibi geçirebilmesi için çetin bir mücadeleye girişir.
Yapım
: Med Yapım - Mf Yapım
Yönetmen
: Serhan Şahin
Senaryo
: Hayal Taciri
Uygulayıcı Yapımcı
: Şelale Baskıcı
Oyuncular
: Miray Daner (Cihan Yürekli), Sanem Çelik (Figen Yürekli), Tolga Tekin ( Muzaffer Yürekli), Helin Kandemir (Elif Yürekli), Görkem Mete Demir (Deniz Yürekli), Revna Çolak (Eda Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Mahir Yetkin)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.