Write For Us

Şenol Güneş: Düşündüğümüz oyunun altında oynadık. | #TSvBJK

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
19 İzlenme
Published
Teknik direktörümüz Şenol Güneş, Futbol Takımımızın Trabzonspor'la karşılaştığı müsabakanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu:

"Düşündüğümüz oyunun altında oynadık. Oyuna yavaş başladık. Rakibin de pozisyonu yoktu. Bizim de pozisyonumuz yoktu. Yediğimiz iki gol… Şanssızlık ve hata denebilir. Bu rakibi daha dirençli hale getirdi. İkinci yarı dirençli oynamamıza rağmen oyun akıcılığımız yoktu. Rakip golü kolay bulunca daha dirençli, inançlı oynadı. Üzgünüz. Beklediğimiz oyunun altında oynadığımız bir gerçek. Hak ettiğimiz bir mağlubiyet oldu. Rakip daha çok hak etti. Daha sert oynadı ve oynadığının karşılığını aldı. O tip golleri, frikik golleri yemememiz gerekiyor. Goller oyunun akışını değiştirdi. Goller olsun ya da olmasın bugün oyunumuz kendi oyumuzun altındaydı. Bugün diri, tempolu, oyun akıcılığı iyi olan ve top kaybetmeyen bir takım görüntüsü vermedik. Goller gelince, rakip de kendi sahasında oynayınca bunu bir avantaj olarak kullandı. Bugün herkes kendi oyununun altında oynamak durumunda kaldı. Bu beklediğimiz bir şey değildi. Bizim oyuncularımız; iyi oyuncular, kaliteli oyuncular, elinden geleni yapan, savaşan oyuncular. Bu bizim oyun tarzımız değildi. O yüzden de kaybettik."

#Beşiktaş #ŞenolGüneş #BasınToplantısı

Beşiktaş YouTube kanalına abone ol, videoları kaçırma. ????

???????? https://goo.gl/hvF8co

► Takım Oyunu 1. Bölüm: Flip Cup
https://youtu.be/2zu3wNe7F1w

► Takım Oyunu 2. Bölüm: Jenga Bomb
https://youtu.be/VM0etYEhdzY

► Takım Oyunu 3. Bölüm: Cup Pong
https://youtu.be/BbeZ5g3y1wM

► Soru Cevap - Necip Uysal #5
https://youtu.be/baYfhUNp1TA

Beşiktaş JK Resmi Youtube Kanalı / Official YouTube Channel of Beşiktaş JK

http://www.bjk.com.tr
http://twitter.com/Besiktas
http://facebook.com/Besiktas
http://instagram.com/Besiktas
https://www.tiktok.com/@besiktasjk

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında İstanbul'da kurulan spor kulübüdür. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey'in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, adıyla tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu. Daha çok futbol şubesiyle tanınan kulüp, Türkiye'de futbolun profesyonelleşmesinden sonra şampiyon olma başarısı gösteren 5 kulüpten birisidir. Kulübün Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi'dir.
Kategori
Spor
Etiketler
kara kartal, beşiktaş jk, bjk
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.