Write For Us

Siyah Kadar Asil, Beyaz Kadar Zarif Kadınlar Paneli Vodafone Park’ta Yapıldı

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
101 İzlenme
Published
Kulübümüz tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle düzenlenen; Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin eşi Berna Çebi, Beşiktaş Tarihi ve Müze Danışmanımız Zulal Gök, İletişim Danışmanı Hatice Şule Gökırmak, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımızın oyuncuları Yasemin Güler ve Suphiye Dağ, Atletizm Takımımızın sporcusu Gülşah Kızıltaş, Güreş Takımımızın sporcusu Ayşenur Yıldız, Beşiktaş Vodafone Takımımızın kaptanı Başak Gündoğdu, Beşiktaş HDI Sigorta Takımımızın sporcusu İrem Naz Topuz ve Jimnastik Takımımızın Antrenörü Öykü Yüksek’in konuşmacı olarak katıldığı, İnsan Kaynakları Direktörümüz Begüm Yalçın ile Kurumsal İletişim Müdürümüz Armağan Pekkaya’nın moderatörlüğünü yaptığı “Siyah Kadar Asil, Beyaz Kadar Zarif Kadınlar” isimli panel, Vodafone Park Moda Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter ve İcra Kurulu Başkanımız Ahmet Mesut Urgancılar, Asbaşkanımız Fatih Hakan Avşar, TFF, UEFA ve Kamu Kurumları ile İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kemal Erdoğan, Basketbol ve Gayrimenkul Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Şenol, Taraftar ve Süleyman Seba ile Akatlar Tesislerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Bilgihan Sürmen, Futbol Altyapı ve Tüm Branşlar Spor Okullarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Fırat Fidan, Futbol Akademisi Gençlik Gelişim Teknik Sorumlumuz Mehmet Ekşi ile kulüp personelimiz, paneli izleyici olarak takip ettiler.


???????? https://goo.gl/hvF8co

► Takım Oyunu 1. Bölüm: Flip Cup
https://youtu.be/2zu3wNe7F1w

► Takım Oyunu 2. Bölüm: Jenga Bomb
https://youtu.be/VM0etYEhdzY

► Takım Oyunu 3. Bölüm: Cup Pong
https://youtu.be/BbeZ5g3y1wM

► Soru Cevap - Necip Uysal #5
https://youtu.be/baYfhUNp1TA

► Türkçeye Giriş: 101 - Miralem Pjanic
https://youtu.be/SX_Dnic1_Os


Beşiktaş JK Resmi Youtube Kanalı / Official YouTube Channel of Beşiktaş JK

www.bjk.com.tr
http://twitter.com/Besiktas
http://facebook.com/Besiktas
http://instagram.com/Besiktas
http://vole.io/besiktas

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 1903 yılında İstanbul'da kurulan spor kulübüdür. Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulan kulüp, 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey'in teşvikiyle Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, adıyla tescil edilen ilk Türk spor kulübü oldu. Daha çok futbol şubesiyle tanınan kulüp, Türkiye'de futbolun profesyonelleşmesinden sonra şampiyon olma başarısı gösteren 5 kulüpten birisidir. Kulübün Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi'dir.
Kategori
Spor
Etiketler
kara kartal, beşiktaş jk, bjk
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.