Write For Us

Şok eden evlilik! - İnsanlık Suçu 7. Bölüm

Yükleniyor...
Google Rank
98 İzlenme
Published
İnsanlık Suçu 7. Bölümde, Suna ve Cemal arasındaki yakınlaşmayı gören Gökhan, kurnazca bir plan yaparak Suna'yla evlenmeyi başarıyor!

İnsanlık Suçu son bölümde, Suna ve Cemal arasında olan yakınlaşmadan günden güne rahatsız olan Gökhan artık harekete geçiyor. İntikam için kolları sıvayan Gökhan, hapishanede tanıştığı tehlikeli arkadaşıyla kurnazca bir plan yapıyor. Suna'yı evliliğe ikna etmek için Cemal'i kullanan Gökhan, istediğini alıyor. Cemal'i sonsuza dek kayebtmekten korkan Suna ise Gökhan'ın artık ehr şeyi yapabileceğine ikna oluyor. Cemal'e zarar gelmesini istemeyen Suna, Gökhan'la evlenmek zorunda kalıyor. Gökhan ise sonunda elde ettiği zaferin tadını çıkarıyor. Peki bu evlilik Suna ve Cemal'in hayatını nasıl etkileyecek? Cemal, olanları öğrenebilecek mi? Gökhan, Cemal'le uğraşmaktan vazgeçecek mi?

İnsanlık Suçu 7. Bölüm Özeti

Cemal'e destek olan tek kişi Suna'dır!

Babaannesi tarafından kandırıldığını öğrenen Cemal büyük bir hayal kırıklığı ve öfke yaşamaktadır. Ona destek olan tek kişi Suna’dır. Diğer yandan oğlu tarafından terk edilen Hülya, onu tekrar kazanabilmek için büyük bir risk alarak evi ateşe verir. Ya ölecek ya da oğlunu yeniden kazanabilecektir. Cemal’in her şeye rağmen Suna ile yakın olması Cevher’i hayal kırıklığına uğratır. Cemal ve Suna ise günden güne birbirlerine daha da yakınlaşırlar.

Gecekonduyu da kaybeden Cemal’in tek umudu Gökhan’dan aldığı iplerle dokuttuğu kumaşlardır. Ama Gökhan onu oyuna getirmiş, hasarlı iplik göndermiştir. Cemal bu oyunun üstesinden gelmek için harekete geçer. Yaptığı zekice planla Gökhan’ı hem iş yaptığı müşteriler, hem de Sami’nin gözünde küçük düşürür. Oyunu geç de olsa anlayan Gökhan, Cemal’e kalıcı bir yenilgi yaşatmanın peşine düşer. Ve bu oyunda çok şaşırtıcı bir müttefiki vardır. Cemal’in annesi Hülya. Hülya oğlunu içine düşeceği cehennemden korumaya çalışırken hayatındaki tek güzelliği elinden aldığının farkında değildir. Suna ise, Gökhan’ın oyunu dâhilinde hayatının en zor seçimini yapmak zorunda kalır.

İnsanlık Suçu yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapım : Pastel Film

Yapımcı : Efe İrvül

Yönetmen : Reyhan Pekar – Ozan Uzunoğlu

Senaryo : Vilmer Özçınar, Nalan Merter Savaş

Proje Tasarım : Can Sinan

Oyuncular : Kaan Yıldırım (Cemal), Gizem Karaca (Suna), Ahmet Mümtaz Taylan (Sami), Melike İpek Yalova (Cevher), Serkay Tütüncü (Gökhan), Deniz Uğur (Emel), Laçin Ceylan (Hülya), Cansu Dağdelen (Esra), Funda İlhan (Cavidan), Ayşe Akın (Neslihan), Oğuz Öztekin (İbrahim), Müşerref Göksever (Gül), Dursun Poyraz Saygılı (Fehmi), Sema Çeyrekbaşı (Kadriye), Gökhan Mete (Mahmut), Cem Zeynel Kılıç (Sabri)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.