Write For Us

Sürekli beni eziyorsun, kendine gel! Gelinim Mutfakta 152. Bölüm

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
151 İzlenme
Published
Gelinim Mutfakta 152. Bölümde Ezgi, Yasemin'in çerçeveli resmini mutfağa koyan kaynanası Reyhan Hanıma büyük tepki gösterdi!

Ezgi, Reyhan Hanımın sürekli olarak Yasemin'e olan sevgi gösterilerinden dolayı sıkıntısını dile getirmişti. Aralarında bu yüzden tartışmalar yaşanmış ve Ezgi tarafından eleştiriler olmuştu. Bu bölümde de Ezgi, Reyhan Hanımın bir davranışını kaldıramadı. Reyhan Hanım mutfağa elinde Yasemin'in resminin olduğu bir çerçeve ile girdi. Onun elendiği masaya övgüler dizerek yerleştirdi. Diğer gelinler, bu olaya neden tepki vermediğini sorduklarında Ezgi "Galiba beni kıskandıracağını sanıyor; ama, biz burada ekibiz! Yarışmaya geldik! Bu yapmış olduğu hareket hiç hoş değil!" diye cevap verdi.

Sonrasında ise Ezgi, resmi alıp kaynanalar odasına gitti. Reyhan Hanımla sert bir tartışmanın içine giren Ezgi "Ben senin gelininim! Senin şu yaptığın hareket bana saygısızlıktır! Sürekli beni eziyorsun, kendine gel! Yoksa, gideceğiz!" diye ağır bir eleştiride bulundu! Diğer kaynanalar da Ezgi'nin tavrını doğru bularak Reyhan Hanımı eleştirdi!
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.