Write For Us

Taş Kağıt Makas 10. Bölüm Fragmanı @TasKagitMakasKanalD

E-Commerce Solutions SEO Solutions Marketing Solutions
25 İzlenme
Published
"Karanlıktan kurtulmak istiyorsan içeride bir ışık yakacaksın."

#TaşKağıtMakas yeni bölümüyle çarşamba 20.00'de #KanalD'de! ????

Taş Kağıt Makas 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Umut, Harun'un yerine geçiyor!

Harun'un kovulmasının ardından Emirkıran ailesinin yeni avukatı Umut olur. Umut'un yaptığı plan tıkır tıkır işlerken Fecir, parmaklıklar ardından çıkar. Diğer taraftan Umutun geçmesi gereken bir engel daha vardır. Umut, Emirkıran ailesini içeriden çökertebilecek mi?

Taş Kağıt Makas yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'da Kanal D'de!

YouTube Kanalımıza Abone Olun:
➤ https://www.youtube.com/user/kanald?sub_confirmation=1

Kanal D Canlı Yayın:
➤ https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Kanal D Yayın Akışı:
➤ https://www.kanald.com.tr/yayin-akisi

Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu bir düzende geçen hikayede; gecekondu mahallesindeki masum bir delikanlının, düzenin gerçek sahiplerine karşı verdiği büyük adalet savaşı anlatılır. Sıradışı bir hafıza yeteneğine sahip olan Umut, yaşadığı her anı en küçük ayrıntısına kadar hatırlar. Babasının masum olduğunu ispatlamak için verdiği savaşta yine bu süper hafızasını kullanır. Belediye otobüsünde olaylı bir şekilde tanıştığı Alev de Umut’un babası için sürdürdüğü adalet arayışının en büyük destekçisi olur. Parlak zekası ve biat ettiği derin yapıyla Harun ve iflah olmaz bir sosyopat olan Fecir ise bu savaşın diğer tarafında yer alır. Bu güçler arasında değişen dengede, alzheimer hastası babası için hayatını ortaya koyan Umut’un verdiği adalet savaşını izleyeceğiz.

Oyuncular: Ekin Koç (Umut Tanrıkulu), Serra Arıtürk (Alev Dönertaş), Ozan Güven (Harun Yakar), Hande Ataizi (Süreyya Uyar), Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal (Kadri Palaz), Aytaç Uşun (Azad), Bülent Seyran (Rıza Tanrıkulu), Selim Galip (Ruşen), Anıl Taşezen (Cevher).

#taşkağıtmakas #ekinkoç #serraarıtürk #burakyörük
Kategori
TV Kanalı
Etiketler
Kanal D, Kanald, kanal d dizi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.