Write For Us

Ünlülerin Ölmeden Önce Çekilen Son 10 Görüntüsü!

Sponsored Post advertising Canada Persia
12 İzlenme
Published
Bugün göreceğiniz resimler gerçekten üzücü. Bazı ünlü isimlerin ölmeden önce son video ve görsel kayıtlarını göreceksiniz.Amelia Earhart'ın asla geri
dönemeyeceği bir yolculuk için çantasını hazırlaması ve John Lennon'ın daha sonra hayatını kaybedecek olan adamla birlikte fotoğraflanması gibi ünlülerin
son anlarını gösteriyorlar bize. Bu videoda, bu yürek burkan hikayeleri ele almayı amaçlıyoruz, o yüzden hemen konuya girelim.

Adolf Hitler

Adolf Hitler'in son karesi. Ölmeden 2 gün önce çekilen bu fotoğrafta Hitler, Berlin sığınağının girişinde, bomba saldırısından korunurken görüntüleniyor.
‘Cesedimi Ruslara vermeyin’ Milyonlarca kişinin ölümünden sorumlu tutulan Adolf Hitler, 30 Nisan 1945’te intihar etti. Almanya’nın ‘Führer’i,
II. Dünya Savaşı sırasında Rusların Berlin’e girdiği haberini alınca, 12 yıllık iktidarının bittiği gerçeğiyle yüzleşti.
Hitler’in intihar kararını, Mussolini’nin düştüğü durumdan korkarak verdiği belirtiliyor.Son sözleri “Cesedimi Rusların eline asla vermemelisiniz, beni Moskova’da heykel yaparlar” oldu.

Michael Jackson

ABD’nin magazin sitesi TMZ, iki yıl önce hayatını kaybeden efsane pop yıldızı Michael Jackson’ın ölmeden kısa bir süre önce çekilen fotoğrafını ve son
ses kaydını yayımladı.Fotoğrafın yanında mahkemeye sunulan diğer delili oluşturan ses kaydında ise ünlü pop yıldızının konuşmakta güçlük çekiyor.
Bizi buradan da takip edebilirsiniz.!
Facebook: https://www.facebook.com/HerseyDahilHD/​​
İnstagram: https://www.instagram.com/herseydahil...​
Web site: http://www.herseydahilhd.com/​​

► Herşey Dahil olarak size YouTube'da en bilgilendirici büyüleyici ve çekici videoları getirmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Sponsorluk, reklam, teklif, şikayet, soru ve görüşleriniz için bir alttaki e-posta adresine mesaj yollayabilirsiniz.
[email protected]

► Daha fazla video;
► https://www.youtube.com/watch?v=jDE38...​
► https://www.youtube.com/watch?v=tpgMi...​

► Genelelikle kullandığım Kaynak siteler
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
► herseydahilhd.com
► line.do
► wikipedia.org
► future.wikia.com
► faturetimeline.net
► humanknowledge.net
► preceden.com
► youtube.com
► onedio.com
► newsner.com
► webtekno.com

► Music : İncompetech.com

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.
Kategori
En çekici
Etiketler
herşey dahil, bilgi videoları, bilgi
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.