Write For Us

Üvey Anne 4. Bölüm | İlk 20 Dakika @UveyAnne

Sponsored Post Vitamin D2 Canada Persia
30 İzlenme
Published
Üvey Anne 4. Bölüm Özeti:
Faruk ve İpek’in önemli bir müşteriyle iş yemeğindeyken son anda çevirdiği dümenle yemeğe dahil olan Serap, tam da anlaşma konusu riske girmişken olayların seyrini değiştirir ve müşteriler tekrar anlaşma yapmak isterler. Müşterilerin anlaşma yapmak için onları kendi otellerine davet etmesiyle Serap çok mutlu olmuştur. Çünkü İpek bir toplantısı yüzünden günübirlik de olsa yapacakları bu seyahate katılmayacaktır. Bu durum Serap’ın Faruk’la baş başa kalması için iyi bir fırsattır. Ancak Serap’ı bu konuda bekleyen sürpriz hevesini kursağında bırakacaktır.

Serap ile Cem’in evlenmeyeceğini öğrenen Nisan, Cem’le geçirdiği güzel anlardan sonra Cem’e hazırladığı sürprizle büyük bir risk aldığının farkında değildir.

Diğer yandan Mete, karısı İpek ile Faruk’un yakınlığından rahatsızlık duymaya başlayınca kontrolden çıkar ve İpek’i zor duruma sokar. Faruk’la İpek’in yakınlığı en çok da Serap’ı rahatsız ediyordur ve Serap, Naz’ı kullanarak ikisinin arasını açmak için hamlelerine başlar. Fakat Serap daha sonra çok daha tehlikeli bir işe kalkışarak olayı hayati bir noktaya taşıyacaktır.

Üvey Anne her Pazartesi 20.00'de atv’de!
Yapımcılığını H. Hakan Eren’in üstlendiği ONN Medya imzalı, etkileyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla adından söz ettirmeye hazırlanan Üvey Anne, dizi severleri ekrana kilitleyecek.
Senaryosunu Yasemin Kırbaş’ın kaleme aldığı, gerçek bir hikâyeden esinlenilen dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli oturuyor.

YouTube Kanalına abone ol: http://atv.link/uvyann
Facebook: https://www.facebook.com/uveyannedizi
Instagram: https://www.instagram.com/uveyannedizi/
Twitter: https://twitter.com/uveyannedizi
TikTok: https://www.tiktok.com/@uveyannedizi

atv YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/abone
atv Facebook: https://www.facebook.com/atv
atv Instagram: https://www.instagram.com/atvturkiye
atv Twitter: https://twitter.com/atvcomtr
atv TikTok: https://www.tiktok.com/@atv
Kategori
TV Serisi
Etiketler
atv, dizi, türkiye
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.