Write For Us

Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı - 2

Sponsored Post advertising Canada Persia
199 İzlenme
Published
Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Cevdet'in kızlarıyla ilgili yaşadığı son sıkıntılardan sonra Yakup ve Yıldız evleniyor! Evlenme sırası Hilal'e geliyor!

Hilal ve Leon, ayrı kaldıkların günlerin özlemi için yeniden bir araya gelir. Leon, bu özel zamanda savaşı bir anlık unutmaları gerektiğini söyler.

Cevdet, kızlarıyla ilgili yaşadığı sıkıntılardan sonra onları evlendirmeye karar verir. İlk olarak Yakup'u damadı olarak Filippos ile tanıştırır. Yıldız'dan sonra sırada Hilal vardır. Leon'un bu durumu engellemek için yapacağı hiçbir şey yoktur. Mehmet'in Hilal'e talip olduğunu duyan Leon, şaşkınlıktan ne yapcağını bilemez. Hilal ise vatandan daha önemli hiçbir konunun olmadığını söyleyerek umursamaz bir tavır sergiler.

Diğer yandan efeler ve Yunan ordusu arasında şiddetli bir çatışma olacaktır. Yunan ordusunun saldırı düzenlediği dağ evinde bulunan Tevfik, bu saldırıdan kurtulmayı başarabilecek mi? Dağıstanlı içlerine sızan ajanı bularak bu sorunu çözebilecek mi? Cevdet'in aklındaki planlar başarıyla zafere ulaşabilecek mi?

KÜNYE

Yapım: O3 Medya

Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam

Uygulayıcı Yapımcı: Banu Gündoğdu

Yaratıcı Yapımcı: Yağmur Taylan, Durul Taylan

Yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel

Senaryo: Uygar Şirin, Deniz Gürlek, Melek Seven, Melih Özyılmaz

Müzik: Yıldıray Gürgen

Oyuncular: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Okan Yalabık (Charles), Celile Toyon (Hasibe), Fatih Artman (Yüzbaşı Yakup), Boran Kuzum (Leon), Pınar Deniz (Yıldız), Miray Daner (Hilal), Genco Özak (Mehmet), Erman Bacak (Arnavut Cezmi), Ali Hikmet Kürekçi (Osman), Ahmet Uğur Say (Lütfü), Ufuk Bayraktar (Dağıstanlı), Levent Can (Filipos), Berker Güven (Aleksi)
Kategori
TV Kanalı
Yorum yazmak için Giriş yap ya da Üye ol .
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.